kadr z teledysku „Pakuje walize"

Pakujcie walizy z myślą o dobrej imprezie. Vibe House Club wkrótce zagrają w Warszawie


08 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Nie trzeba wyjeżdżać, by się dobrze bawić. Jednak jeśli wyjazd jest konieczny, lepiej wiedzieć, jak spakować walizę. Dawid Artysta wraz z projektem Vibe House Club już niedługo pokażą, jak to się powinno robić w Hulakuli.

Vibe House Club pojawią się w Warszawie

Już w najbliższy piątek 10 czerwca ekipa Vibe House Club zamierza podbić stolicę. Autorzy hitu PAKUJE WALIZE zagrają koncert w Halakuli, Rozrywkowym Centrum Miasta przy ul. Jagiellonskiej 82 B. Impreza rozpoczyna się o 21:00. Start koncertu zaplanowano na 23:00.

Zanim na scenę wkroczą Dawid Artysta, Antony Esca, Vlodarski, VHS, Zawad, Zebra i MTZ, publikę doprowadzi do euforii DJ Psychopatka. DJ-ka zadba również o odpowiednie nastroje podczas afteru po koncercie Vibe House Club. Bilety na wydarzenie znajdziecie na Biletomat.pl. Liczba wejściówek jest ograniczona, tak więc nie zwlekajcie z zakupem!

Oficjalny kanał projektu na ten moment zawiera tylko trzy teledyski. Istotnym faktem jest jednak, że każdy z utworów cieszy się dużym zainteresowaniem. Najpopularniejszym singlem Vibe House Club jest oczywiście PAKUJE WALIZE, do którego teledysk zbliża się do trzynastu milionów obejrzeń na YouTube. Pokaźny wynik osiągnięto w nieco ponad dwa miesiące. To jednak nie koniec dużych liczb zespołu.

Vibe House Club – PAKUJE WALIZE

Po publikacji flagowego singla ekipa wrzuciła jeszcze dwa teledyski. Wspólna piosenka VHS-a i Vłodarskiego, MEF*DRON, wielkimi krokami dociera do pół miliona obejrzeń, natomiast MALIBU całej grupy do dwustu tysięcy. Jak czytamy w opisie kanału, projekt powstawał między 25 lutego a 5 marca. Wówczas siedemnastu twórców zamknęło się w domku na Kaszubach. W ramach wyjazdu powstało siedem piosenek oraz materiały filmowe, które zostaną opublikowane w formie vlogów.

VHS & VŁODARSKI – MEF*DRON

Hulakula ma w zanadrzu jeszcze kilka asów

Piątkowy koncert Vibe House Club to nie wszystko, co Hulakula szykuje dla fanów muzyki w ogóle. Organizatorzy w swojej ofercie mają coś zarówno dla miłośników klubowych brzmień, jak i popu lub rapu. W sobotę 18 czerwca włodarze zapraszają na koncert Tribbsa. Tydzień później parkiet przejmą DJ Kuba i Neitan, którzy gwarantowali niezapomniane wieczory m.in. w Miami lub Chorwacji. Duet grał supporty przed takimi legendami jak Martin Garrix czy Tiesto. Z kolei w piątek 15 lipca Hulakulę odwiedzą Natalia Nykiel oraz DJ Black Belt Greg. Artystka promuje krążek Regnum wydany w tym roku.

Zobacz: Dua Lipa, Martin Garrix i Jessie Ware i inni wystąpią na Open’er Festival 2022

Uniwersum Regnum to świadoma i dojrzała kreacja, jednocześnie zawierająca się w trendzie dark romantic, ale opowiadająca także własną, nową historię. To podróż przez fantastyczną wizję przyszłości – niezrozumiałą, ale wciągającą i elektryzującą.

– czytamy.

Bilety na wszystkie imprezy, które odbędą się w Hulakuli, znajdziecie na Biletomat.pl. Podobnie jak w przypadku Vibe House Club, liczba wejściówek jest ograniczona, dlatego nie warto czekać z ich kupnem do ostatniej chwili.

Nie trzeba wyjeżdżać, by się dobrze bawić. Jednak jeśli wyjazd jest konieczny, lepiej wiedzieć, jak spakować walizę. Dawid Artysta wraz z projektem Vibe House Club już niedługo pokażą, jak to się powinno robić w Hulakuli. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →