kadr z klipu do utworu „Ratuj” Smolastego i Tribbsa

Tribbs + Smolasty = hit? Przekonajmy się, czy duet kolejny raz podbije radiostacje


09 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Tribbs i Smolasty po raz kolejny prezentują singiel utrzymany w letnim, zabawowym klimacie. Sprawdź, czy i tym razem nagrali hit.

Tribbs kolejny raz zostanie królem imprez i radiostacji?

Tego już mu nikt nie odbierze. Tribbs został jedną z najważniejszych, jeśli nie najważniejszą postacią tegorocznego rapowego lata. Za sprawą remixów klasycznych polskich utworów Bal wszystkich świętych czy Ostatni raz zatańczysz ze mną został jednym z pewnych punktów imprezowych playlist. Wielkimi hitami okazały się także utwory z Kubańczykiem oraz Smolastym. Ratuj ze Smołą zbliża się powoli do 9 milionów odsłuchań w serwisie Spotify. Duet postanowił po raz kolejny nagrać wspólny numer i sądząc po tym jak brzmi Sezon, jest szansa na powtórzenie ogromnego sukcesu pierwszego hitu Smolastego i Tribbsa. Czy to się uda? Sprawdźcie i oceńcie sami. Za klip do utworu odpowiada moher.

Smolasty – Sezon prod. Tribbs

Smolasty na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022!

Smolasty będzie jedną z gwiazd Lech Polish Hip-Hop Festival 2022, który odbędzie się między 11 a 13 sierpnia w Płocku. To jeden z największych hip-hopowych festiwali w Polsce. Impreza wraca po ponad dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa. Oprócz Smolastego, którego będziemy mogli zobaczyć w duecie z Oliwką Brazil, na licznych scenach wystąpi blisko 100 innych artystów, wśród których znajdują się: Quebonafide, duet PRO8L3M z projektem Art Brut na żywo (gościnnie Majka JeżowskaWanda i BandaMartyna Jakubowicz), wytwórnia QueQuality z showcasem, BedoesSokół, Pezet czy Białas. Ponadto pośród wydarzeń, które będą miały miejsce na festiwalu znalazła się Betclic Rap Royale, wyjątkowa bitwa freestyle’owa. Karnety oraz bilety jednodniowe na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl. Nie czekajcie na ostatni moment! Liczba karnetów trzydniowych jest ograniczona.

Tribbs i Smolasty po raz kolejny prezentują singiel utrzymany w letnim, zabawowym klimacie. Sprawdź, czy i tym razem nagrali hit. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. […]

Smolasty na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022!

Biletomat.pl
150 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →