kadr z klipu do utworu „Ratuj” Smolastego i Tribbsa

Tribbs + Smolasty = hit? Przekonajmy się, czy duet kolejny raz podbije radiostacje


09 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Tribbs i Smolasty po raz kolejny prezentują singiel utrzymany w letnim, zabawowym klimacie. Sprawdź, czy i tym razem nagrali hit.

Tribbs kolejny raz zostanie królem imprez i radiostacji?

Tego już mu nikt nie odbierze. Tribbs został jedną z najważniejszych, jeśli nie najważniejszą postacią tegorocznego rapowego lata. Za sprawą remixów klasycznych polskich utworów Bal wszystkich świętych czy Ostatni raz zatańczysz ze mną został jednym z pewnych punktów imprezowych playlist. Wielkimi hitami okazały się także utwory z Kubańczykiem oraz Smolastym. Ratuj ze Smołą zbliża się powoli do 9 milionów odsłuchań w serwisie Spotify. Duet postanowił po raz kolejny nagrać wspólny numer i sądząc po tym jak brzmi Sezon, jest szansa na powtórzenie ogromnego sukcesu pierwszego hitu Smolastego i Tribbsa. Czy to się uda? Sprawdźcie i oceńcie sami. Za klip do utworu odpowiada moher.

Smolasty – Sezon prod. Tribbs

Smolasty na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022!

Smolasty będzie jedną z gwiazd Lech Polish Hip-Hop Festival 2022, który odbędzie się między 11 a 13 sierpnia w Płocku. To jeden z największych hip-hopowych festiwali w Polsce. Impreza wraca po ponad dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa. Oprócz Smolastego, którego będziemy mogli zobaczyć w duecie z Oliwką Brazil, na licznych scenach wystąpi blisko 100 innych artystów, wśród których znajdują się: Quebonafide, duet PRO8L3M z projektem Art Brut na żywo (gościnnie Majka JeżowskaWanda i BandaMartyna Jakubowicz), wytwórnia QueQuality z showcasem, BedoesSokół, Pezet czy Białas. Ponadto pośród wydarzeń, które będą miały miejsce na festiwalu znalazła się Betclic Rap Royale, wyjątkowa bitwa freestyle’owa. Karnety oraz bilety jednodniowe na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl. Nie czekajcie na ostatni moment! Liczba karnetów trzydniowych jest ograniczona.

Tribbs i Smolasty po raz kolejny prezentują singiel utrzymany w letnim, zabawowym klimacie. Sprawdź, czy i tym razem nagrali hit. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Tribbs […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →