kadr z teledysku "Gorzki smak"

Smolasty czuje „Gorzki smak” w najnowszym singlu


17 listopada 2022

Podziel się newsem:

Almost Goat coraz bliżej. Z tej okazji Smolasty opublikował kolejny teledysk promujący wydawnictwo.

Smoła nie przestaje publikować singli

Dziś w serwisach streamingowych ukazał się Gorzki smak, najnowszy singiel Smolastego. Za warstwę muzyczną utworu odpowiada Piotr Kwiatkowski, Nearr oraz WIKTOR. Ostatni z wymienionych zrealizował wokale oraz wykonał mix i mastering razem z Enzu.

Zobacz: Smolasty odsłania tracklistę Almost Goat, a na niej… dobrze znane hity

Gorzki smak doczekał się również teledysku. Jego produkcją zajął się moher. Autorem scenariusza i reżyserem jest Kamil Stanek. Autorzy wideo postanowili wykorzystać kontrast między cukierkową a bardziej surową stylistyką.

Smolasty – Gorzki smak

Dzisiejsza premiera to już dziewiąty utwór z piętnastu obecnych na trackliście Almost Goat. Oprócz Gorzkiego smaku w sieci dostępne są już Pijemy za lepszy czas z udziałem 730Huncho, Oh Daddy i Toxic Baby z Oliwką Brazil, Boję się kochać z Young Leosią, Ratuj, Sezon z udziałem Tribbsa, Duże oczy i singiel tytułowy. Album trafi na rynek 25 listopada nakładem Warner Music Poland. Jak informuje wytwórnia, materiał pokrył się już potrójną platyną. Krążek nieustannie dostępny jest w przedsprzedaży. Wydanie preorderowe składa się z zestawu limitowanych wlep oraz alternatywnej okładki.

Almost Goat to bez wątpienia najmocniejsza płyta Smolastego, która stawia poprzeczkę bardzo wysoko i jest obowiązkową pozycją dla każdego fana artysty

– przekonują wydawcy.

Smolasty – Almost Goat – tracklista albumu

 1. Almost Goat
 2. Gorzki smak
 3. Candy Flip feat. 730Huncho
 4. Duże Oczy
 5. Pijemy za lepszy czas feat. 730Huncho
 6. Sezon
 7. Kot feat. Kaz Bałagane
 8. Wspólas feat. Wiktor
 9. Oh Daddy feat. Oliwka Brazil
 10. Benzoludek Freestyle
 11. Boję się kochać feat. Young Leosia
 12. Ratuj
 13. Skorupka feat. Frosti
 14. Syrenka feat. Lewy BRD & Fifson
 15. Toxic Baby feat. Oliwka Brazil
smolasty almost goat
okładka albumu Almost Goat, Warner Music Poland 2022

Almost Goat coraz bliżej. Z tej okazji Smolasty opublikował kolejny teledysk promujący wydawnictwo. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Smoła nie przestaje publikować singli Dziś […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →