fot. kadr z teledysku „Almost Goat”

Smolasty odsłania tracklistę „Almost Goat”, a na niej… dobrze znane hity


09 listopada 2022

Podziel się newsem:

Premiera kolejnej płyty Smolastego coraz bliżej. Twórca podzielił się pełną tracklistą wydawnictwa, które de facto znamy już w połowie.

Smoła z tracklistą Almost Goat

Wczoraj w mediach społecznościowych Smolastego pojawiły się kolejne informacje dotyczące jego nadchodzącego materiału. Artysta zaprezentował fanom pełną tracklistę Almost Goat. Album będzie składać się z piętnastu piosenek. Wśród nich znajdziemy aż osiem singli, które znamy od dłuższego czasu.

Zobacz: Smolasty o obecności w social mediach: „Jestem jednym z pierwszych artystów, którzy założyli TikToka”

Tracklistę płyty zasilają m.in. Pijemy za lepszy czas z 730Huncho, Oh Daddy z Oliwką Brazil czy Boję się kochać z udziałem Young Leosi. Oprócz wspomnianych obok gospodarza wystąpią także Lewy BRD, Frosti i Fifson. Płyta zadebiutuje 25 listopada nakładem Warner Music Poland.

Smolasty – Almost Goat – tracklista albumu

 1. Almost Goat
 2. Gorzki smak
 3. Candy Flip feat. 730Huncho
 4. Duże Oczy
 5. Pijemy za lepszy czas feat. 730Huncho
 6. Sezon
 7. Kot feat. Kaz Bałagane
 8. Wspólas feat. Wiktor
 9. Oh Daddy feat. Oliwka Brazil
 10. Benzoludek Freestyle
 11. Boję się kochać feat. Young Leosia
 12. Ratuj
 13. Skorupka feat. Frosti
 14. Syrenka feat. Lewy BRD & Fifson
 15. Toxic Baby feat. Oliwka Brazil

Zarówno autor, jak i wytwórnia podkreślają, że Almost Goat to „jedno z najbardziej wyczekiwanych wydawnictw tego roku”. Choć krążek nie ukazał się jeszcze na rynku, uzyskał już status potrójnej Platynowej Płyty, co oznacza, że nakład przekroczył sto dwadzieścia tysięcy sztuk. Wyliczenia podane przez Warner Music Poland najprawdopodobniej zawierają statystyki zawierające streamingi, które naliczono od premier singli. Album dostępny jest w przedsprzedaży. Wydanie preorderowe zawiera alternatywną okładkę oraz zestaw limitowanych wlepek.

Almost Goat to bez wątpienia najmocniejsza płyta Smolastego, która stawia poprzeczkę bardzo wysoko i jest obowiązkową pozycją dla każdego fana artysty

– czytamy w opisie albumu.
smolasty almost goat
okładka albumu Almost Goat, Warner Music Poland 2022

Premiera kolejnej płyty Smolastego coraz bliżej. Twórca podzielił się pełną tracklistą wydawnictwa, które de facto znamy już w połowie. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →