kadr z teledysku "Kokieterka"

Smolasty publikuje wideo, jak 15-letnia Oliwka Brazil śpiewa jego utwór


21 marca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Za pośrednictwem mediów społecznościowych Smolasty podzielił się emocjonalnym wpisem. Artysta udostępnił wideo, na którym 15-letnia Oliwka Brazil wykonuje jeden z jego utworów.

Smolasty o Oliwce Brazil: “traktuję Cię jak młodszą siostrę”

Na Instagramie Smolastego ukazało się nagranie nastoletniej Oliwki, która wykonuje “jeden z jego pierwszych hiciorów”, tj. utwór Jestem, Byłem, Będę. Teledysk do wspomnianego singla został opublikowany w lipcu 2016 roku i do tej pory został obejrzany prawie osiem i pół miliona razy. Wraz z kilkunastosekundowym wideo twórca skierował kilka słów bezpośrednio do zainteresowanej.

Zobacz: Powrót do korzeni – Smolasty uderza jak Tyson Fury w mocnym, rapowym singlu

15 letnia Oliwka Brazil śpiewająca jeden z moich pierwszych hiciorów. Pamiętam, że zawsze jak grałem w Warszawie wpisywałem Cię z siostrami bokiem na listę, bo mimo wieku wiedziałem, że mnie wspierasz i lubisz słuchać a dziś tworzymy jedną ekipę i traktuje Cię jak młodszą siostrę :) mówiłem Ci, że wszystko sie uda

– pisze Smolasty (pisownia oryginalna).

Smolasty – Jestem, Byłem, Będę

Oliwka Brazil ruszyła w trasę koncertową – sprawdź, gdzie zagra raperka

Choć Oliwka Brazil nie wydała jeszcze debiutanckiego albumu, ma za sobą już debiutancką trasę Big Mommy Tour. Raperka rozpoczęła koncertowe wojaże w lutym, kiedy wystąpiła w Krakowie. Odwiedziła również m.in. Katowice, Wrocław, Poznań, Łódź oraz Lublin. Debiutancki tour zakończyła 12 marca w Warszawie, gdzie oprócz głównej zainteresowanej wystąpili także zaproszeni goście.

Zobacz: Oliwka Brazil zakontraktowana w Warner Music Poland – polska CupcakKe?

To jednak nie koniec muzycznych wydarzeń, podczas których będzie można usłyszeć raperkę. Protegowana Smolastego wystąpi w najbliższą sobotę, czyli 26 marca w radomskim klubie LEMON Sound Gallery. Przed gwiazdą wieczoru pojawi się DJ Blaze. 23 kwietnia wystąpi w Clubie Fantazja w Jaświłach, a w piątek 29 kwietnia – podczas festiwalu MADE IN WWA 2022. Oprócz niej tego dnia na scenie wystąpią choćby OIO, Kacperczyk, Janusz Walczuk, Smolasty, Dwa Sławy i Miły ATZ.

Oliwka Brazil pojawi się również na scenach letnich festiwali. 25 czerwca raperka zagra koncert w Poznaniu w ramach Miejskiego Hip-Hop Festiwalu, który odbędzie się w Skwerze Play przy Bułgarskiej 17. Bilety na Miejski Hip Hop Festiwal Poznań znajdziecie na Biletomat.pl, nie zwlekajcie z zakupem! To jednak nie koniec potwierdzonych występów Oliwki. Podczas jubileuszowej edycji Mazury Hip Hop Festiwal w Giżycku również pojawi się autorka Big Mommy. Bilety na XX Edycję Mazury Hip Hop Festiwal także kupicie na Biletomat.pl. W sprzedaży dostępna jest już przedostatnia pula.

Oliwka Brazil – Big Mommy

Za pośrednictwem mediów społecznościowych Smolasty podzielił się emocjonalnym wpisem. Artysta udostępnił wideo, na którym 15-letnia Oliwka Brazil wykonuje jeden z jego utworów. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →