Powrót do korzeni – Smolasty uderza jak „Tyson Fury” w mocnym, rapowym singlu


22 września 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Smolasty po długiej przerwie wraca do swoich muzycznych korzeni. Wszystko za sprawą szalenie mocnego i energicznego numeru. Tyson Fury zapowiada nową, rapową płytę artysty!

Ostro i bez kompromisów

Jakiś czas temu, Smolasty, za pośrednictwem mediów społecznościowych, poinformował swoich słuchaczy, że jego kolejny krążek, będzie powrotem do hip-hopowych korzeni. Jak zapowiedział, tak zrobił i wczoraj, późnym wieczorem otrzymaliśmy pierwszy singiel Smoły, w którym usłyszymy go w nowej/starej odsłonie.

Smolasty od zawsze starał się łączyć ze sobą rapowe brzmienie z R’n’B w nowoczesnym, amerykańskim wydaniu, jednak ostatnimi czasy artysta poszedł mocno w pop. Natomiast Tyson Fury, to ostry i bezkompromisowy numer, który wielu fanów Smoły może wprawić w niemałe zaskoczenie. Szczególnie tych, którzy pokochali go za radiowe lovesongi, które swojego czasu plasowały się na topowych pozycjach list przebojów, a na swoim koncie mają miliony odtworzeń.

Smolasty – Tyson Fury

Dla fanów Norberta jest to jednak bardzo miły powrót do hip-hopowych korzeni. Zwłaszcza, że w nowym singlu Młody Wilk 5 Edycji pokazał, że w dalszym ciągu ma to coś, co prezentował chociażby na mixtape Mr. Hennessy.

Jednak, na tym koneksje Smoły z rapem się nie kończą. Artysta był bowiem odpowiedzialny między innymi za produkcję świetnego krążka Lot022 Kaza Bałagane.

Kaz Bałagane – Lot022 – odsłuch albumu

Ostatnim krążkiem w dyskografii Smolastego jest Pełnia, która na półki sklepowe trafiła w maju 2020 roku. Na albumie pojawili się tacy goście jak Tymek, Białas, Mr. Polska, Sarius, ale także Ewa Farna, oraz Robert Gawliński. Wersję fizyczną Pełni znajdziecie na stronie preorder.pl.

Smolasty – Pełnia – odsłuch albumu

Smolasty po długiej przerwie wraca do swoich muzycznych korzeni. Wszystko za sprawą szalenie mocnego i energicznego numeru. Tyson Fury zapowiada nową, rapową płytę artysty! Ostro i bez kompromisów Jakiś czas temu, Smolasty, za pośrednictwem mediów społecznościowych, poinformował swoich słuchaczy, że jego kolejny krążek, będzie powrotem do hip-hopowych korzeni. Jak zapowiedział, tak zrobił i wczoraj, późnym […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.