kadr z klipu do utworu „Herbata Z Imbirem”

Smolasty z nowym singlem „Herbata z imbirem”


16 lutego 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Zaledwie trzy miesiące od premiery albumu Almost Goat Smolasty prezentuje nowy singiel zatytułowany Herbata z imbirem.

Ucieczka sprzed ślubnego kobierca

Niby mamy już tłusty czwartek, ale Smolasty nie pozwala zapomnieć nam o wtorkowym święcie zakochanych. Do sieci trafił jego najnowszy singiel Herbata z imbirem trzymający się romantycznej tematyki, w którym artysta… ucieka sprzed ślubnego kobierca. Klip wyreżyserowany przez Przemysława Gomułę jest zresztą niezwykle mocnym punktem tej premiery. Czy Herbata z imbirem jest zapowiedzią nowego albumu od Smolastego? Ciężko powiedzieć, jednak patrząc na to, że ostatni, Almost Goat ukazał się niecałe 3 miesiące temu, raczej nie należy prędko spodziewać się nowego krążka od artysty.

Smolasty – Herbata Z Imbirem

Almost Goat hitem

Tym bardziej że patrząc na sukces Almost Goat Smolasty może trochę pożyć za sukces tego krążka. Połączenie mocniejszego, rapowego stylu z Ghetto Playboya z popowymi klimatami wcześniejszych krążków okazał się strzałem w dziesiątkę. Ostatni album Smolastego pokrył się trzykrotną platyną (ponad 90 tysięcy sprzedanych egzemplarzy). Ponadto najpopularniejszy singiel z Almost Goat, Duże Oczy stał się diamentowym i w zaledwie rok przekroczył pułap 100 milionów odtworzeń w serwisie YouTube. Dodając do tego sukcesy trzykrotnie platynowego utworu Pijemy za lepszy czas, czy platynowego Boję się kochać nagranego wspólnie z Young Leosią, Smolasty jasno wyrasta na jednego z najlepiej sprzedających się polskich artystów w 2022 roku.

Zaledwie trzy miesiące od premiery albumu Almost Goat Smolasty prezentuje nowy singiel zatytułowany Herbata z imbirem. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Ucieczka sprzed ślubnego kobierca Niby mamy […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →