kadr z klipu do utworu „Nim Zajdzie Słońce”

Doda i Smolasty tłumaczą, co się stanie „Nim Zajdzie Słońce”


10 sierpnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Tego połączenia raczej nikt się nie spodziewał. Doda i Smolasty prezentują wspólny singiel zatytułowany Nim zajdzie słońce.

Gwiazdorskie połączenie gwarancją sukcesu

Co zrobić, by zawładnąć polskimi rozgłośniami radiowymi? Jeśli jesteś mało rozpoznawalnym artystą, sprawa jest nieco bardziej skomplikowana. Jeśli już jednak zaznaczyłeś się na muzycznej mapie Polski, dobrym pomysłem może być niespodziewana współpraca z innym rozpoznawalnym artystą. Na taki pomysł wpadli prawdopodobnie Doda i Smolasty, którzy zaprezentowali dziś wspólny singiel Nim zajdzie słońce.

Smolasty od kilku lat konsekwentnie buduje swoją pozycję, będąc obecnie jednym z najchętniej słuchanych artystów w Polsce. Doda z kolei, dla wielu osób jest już wręcz ikoną polskiej muzyki. Jej powrót z nowym albumem Aquaria poprzedził udział w programie transmitowanym w telewizji Polsat, Doda. 12 kroków do miłości. Ostatnia płyta Dody jest jej pierwszym od 11 lat (!) projektem, na którym znalazły się nowe utwory. Za produkcję singla Smolastego i Dody odpowiadają Filip Leon oraz WIKTOR. Utworowi towarzyszy także klip w reżyserii Piotra Zajączkowskiego. A co można powiedzieć o samym Nim zajdzie słońce? Cóż, z pewnością jeśli słuchacie dużo radia, będziecie słyszeć ten utwór bardzo często.

Smolasty & Doda – Nim Zajdzie Słońce

Smolasty zagra w Poznaniu

Już 22 września Smolasty zagra w Poznaniu w Nocnym Targu Towarzyskim. Będzie to doskonała okazje, żeby usłyszeć utwory z jego ostatniej płyty Almost Goat, ale także największe hity, takie jak Fake Love czy Uzależniony ze świetnie przyjętego albumu Fake Love z 2018 roku. Bilety na to wydarzenie są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl. Pamiętajcie, że można tam również skorzystać z płatności PayPo, dzięki której macie aż 30 dni na zapłatę – i to bez dodatkowych kosztów.

Tego połączenia raczej nikt się nie spodziewał. Doda i Smolasty prezentują wspólny singiel zatytułowany Nim zajdzie słońce. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Gwiazdorskie połączenie gwarancją sukcesu Co […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →