Bedoes 2115 podczas Open'er Festival 2023 / fot. Szymon Golendzinowski

Bedoes 2115 w nowym utworze Dody! Rapuje o miłości


04 października 2023

Obserwuj nas na instagramie:

W rozszerzonej wersji ostatniego albumu Dody Aquaria pojawił się nowy utwór Dom. Bedoes 2115 ma w nim długą zwrotkę, w której rapuje szczerze o uczuciach. Na płycie Rabczewskiej usłyszymy też kolejny feat ze Smolastym.

Reedycja płyty Aquaria. Na niej Bedoes 2115

Czwarty album solowy Dody Aquaria wyprodukowany przez duet Hotel Torino – spotyka się z ogromnym zainteresowaniem. Po osiągnięciu statusu podwójnej platyny, piosenkarka zdecydowała się wydać specjalną edycję płyty. Na tej nowej wersji znajdziemy nie tylko znane przeboje, takie jak Fake Love czy Don’t Wanna Hide, ale także pięć zupełnie nowych utworów. Na dodatek na albumie gościnnie wystąpili Smolasty i Bedoes 2115.

materiały promocyjne

Bedoes 2115 zarapował w ostatnim utworze z płyty, Dom. Artyści opowiadają tam historię miłości w blasku fleszy. Wszystko, co mówią mi – dzielę na cztery / Byłem już miły – teraz będę szczery / Mam geny po tacie, który był hustlerem / Mam serce po mamie, które jest pęknięte – rapuje Bedoes. W kolejnej części zaznacza, że nie obchodzi go opinia publiczna, bo najważniejsze jest dla niego uczucie do obiektu uczuć. Ja chcę z Tobą pieprzyć się w piasku na Venice / I żeby nasz syn narozrabiał jak Dennis / Oni chcą nagłówki / Oni chcą zrobić nam zdjęcia i nagrać filmy z naszych kłótni / Ja chcę z tobą nagrać filmy, o których nie mogę mówić / Wolę ci pokazać w kuchni – kontynuuje dwuznacznie w utworze.

Kolejny hit ze Smolastym?

Poza tym, że na nowej edycji albumu nawija Bedoes 2115, Smolasty również dołożył cegiełkę do Aquarii Deluxe. Według pierwszych reakcji utwór Nie żałuję zdaje się być równie obiecującym przebojem, co poprzedni hit artystów, Nim znajdzie słońce. Nowa piosenka Dody i Smolastego opisuje sytuację rozstania, którego się nie żałuje. Zamiast tego, utwór koncentruje się na możliwości wyciągnięcia cennych wniosków z takiego momentu w życiu.

Doda nie zwalnia tempa. Po sukcesie programu z jej udziałem, który pomógł promocji jej albumu – Doda. 12 kroków do miłości – wystąpiła w kolejnym. W Doda. Dream Show poznajemy kulisy pracy gwiazdy polskiego popu. Dorota Rabczewska szykuje również kolejną rzecz dla fanów jej muzyki, czyli koncerty Aquaria Tour, które odbędą się w jednym ze studiów Polsatu.

W rozszerzonej wersji ostatniego albumu Dody Aquaria pojawił się nowy utwór Dom. Bedoes 2115 ma w nim długą zwrotkę, w której rapuje szczerze o uczuciach. Na płycie Rabczewskiej usłyszymy też kolejny feat ze Smolastym. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →