materiały prasowe

Bedoes 2115 i Dawid Kwiatkowski we wspólnym singlu „Lustro”


18 sierpnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Bedoes 2115 i Dawid Kwiatkowski nagrali wspólny utwór zatytułowany Lustro w ramach współpracy z Mastercard Music.

Kogo widzisz w lustrze?

Mastercard Music po raz kolejny zaskakuje. Do tej pory w ramach projektu usłyszeliśmy wspólne utwory Sobla i sanah (Hitowe Cześć, jak się masz?) i Pezeta z Natalią Szroeder (Jeden Świat). W trzeciej edycji czas na Lustro od Bedoesa 2115 i Dawida Kwiatkowskiego. Jak przekonują inicjatorzy tego połączenia w informacji prasowej:

„Lustro” Bedoesa 2115 i Dawida Kwiatkowskiego, połączenie dwóch niezależnych i autentycznych artystów. Dwa różne charaktery, dwa różne światy. We wspólnym utworze i teledysku przygotowanymi w ramach projektu Mastercard Music. W tym roku, w nieskrępowanych ograniczeniami warunkach, artyści postanowili skupić się na tym, co dla nich bezcenne w tworzeniu muzyki i za co kochają ich fani, na wolności w byciu sobą.

Jesteście ciekawi jak wypadło to niecodzienne połączenie? Zdradzimy wam, że Dawid Kwiatkowski nawet pokazał co nieco rapowych umiejętności. Za produkcje utworu odpowiada @atutowy oraz duet producencki Hotel Torino. Za klip do utworu odpowiada Alan Willmann.

Bedoes 2115 & Dawid Kwiatkowski – Lustro

Interwencje ratowników na koncercie Bedoesa 2115

Ostatnio o Bedoesie 2115 było głośno także z mniej pozytywnych powodów. Na jego koncercie ratownicy medyczni udzielili pomocy 140 osobom, z czego trzy zostały przewiezione do szpitala. W wydarzeniu według szacunków policji (dane te podał TVN24) wzięło udział ok. 20 tysięcy osób. Z pewnością wiele z nich chciało znaleźć się jak najbliżej sceny, czego wynikiem był ogromny ścisk w pierwszych rzędach. W pewnym momencie niektórzy uczestnicy koncertu zaczęli mdleć. Policja i prokuratura badają obecnie okoliczności organizacji koncertu, starając się określić, czy nie doszło do naruszenia przepisów w kwestii zapewnienia odpowiednich warunków. Gdyby znaleźli nieprawidłowości, organizatorom wydarzenia mogą zostać postawione zarzuty narażenia uczestników na utratę życia lub ciężki uszczerbek na zdrowiu.

Bedoes 2115 i Dawid Kwiatkowski nagrali wspólny utwór zatytułowany Lustro w ramach współpracy z Mastercard Music. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Kogo widzisz w lustrze? Mastercard Music po raz […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →