fot. Zuza Krajewska

Bedoes 2115 współpracuje z Porsche. W Bydgoszczy powstał mural z raperem


09 kwietnia 2024

Obserwuj nas na instagramie:

Bedoes 2115 oficjalnie dołączył do grona przyjaciół marki Porsche. Powstała specjalna sesja z raperem, playlista, a także autorski mural, który pojawił się w Bydgoszczy.

Bydgoski mural Bedoesa i Porsche

O tym, że Bedoes 2115 jest miłośnikiem motoryzacji, fani rapu wiedzą doskonale. Ostatnio sporo mówiło się o jego przygodach motocyklowych, a teraz czas na cztery kółka. Autor utworów Jesteś ładniejsza niż na zdjęciach (na zawsze) czy Bedoesiara rozpoczał właśnie współpracę z Porsche Polska. Zdjęcia i video do kampanii powstały w Bydgoszczy, rodzinnym mieście artysty, a współpraca zaowocowała m.in. autorskim muralem, który mieszkańcy Bydgoszczy mogą zobaczyć w centrum miasta przy ul. Chwytowo 13.

mural bedoes
fot. Mikołaj Wiśniewski

Utwory, których raper słucha w podróży

Raper przygotował także playlistę na Spotify z utworami, które towarzyszą mu podczas podróży. Są na niej utwory, które w sposób oczywisty – tytułami czy tekstami – kojarzą się z motoryzacją, a także energetyczne hity, polskie i zagraniczne. Wśród artystów pojawiają się tam Nipsey Hussle, Fetty Wap, Future, Lil Baby, bambi, a także kawałki z płyty 2115 Rodzinny Biznes.

mural bedoes
fot. Zuza Krajewska

Rodzinne miasto

Pojawienie się muralu i klipu z kampanii jest o tyle istotne dla rapera, że obie rzeczy zrealizowano w Bydgoszczy, rodzinnym mieście Borysa Przybylskiego, bo tak brzmi prawdziwe nazwisko Bedoesa 2115. To w ostatnich latach najbardziej rozpoznawana osoba z tego miasta – 25-letni raper, autor tekstów i właściciel wytwórni muzycznej 2115 dla wielu jest także jednym z głosów pokolenia Z. Warto wspomnieć, że jako jedyny Polak trafił na listę 100 najpopularniejszych artystów na świecie, stworzoną przez platformę Spotify.

PORSCHE x BEDOES from Jo Production on Vimeo.

mural bedoes
fot. Zuza Krajewska

Bedoes 2115 oficjalnie dołączył do grona przyjaciół marki Porsche. Powstała specjalna sesja z raperem, playlista, a także autorski mural, który pojawił się w Bydgoszczy. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →