kadr z klipu do utworu „Zero snu”

Oto wspólny singiel zwycięzców akcji 2115 Risk Takers


14 września 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Do sieci trafił singiel Zero snu, wspólny utwór zwycięzców akcji Pepsi i Bedoesa 2115 – 2115 Risk Takers.

Młodzi wybrańcy Bedoesa we wspólnym utworze

Poznaliśmy finalistów akcji 2115 Risk Takers. Wspólna inicjatywa Bedoesa 2115 i Pepsi miała na celu wyłonienie nowych uzdolnionych młodych artystów. Marka postanowiła w tym celu oddać swoje przestrzenie reklamowe, by umożliwić prezentacje twórczości. Zgłoszenia można było wysyłać w pięciu kategoriach: wideo, foto, print, audio, text. Z oczywistych względów najbardziej interesującą kategorią z perspektywy byłego członka SBM Label była kategoria audio. Na podstawie zgłoszeń Bedoes wybrał piątkę najciekawszych uczestników akcji, którzy przyjechali do nowo otwartego studia w Bydgoszczy, by nagrać wspólny kawałek. Efektem ich pracy jest singiel Zero snu na bicie SHDØW-a. Koder, bango balenci, Kruzzo, XEIDEN i zdunekk pracowali w studiu pod czujnym okiem Bedoesa.

Oprócz utworu powstał także klip w reżyserii mohera. Ponadto możecie lepiej poznać uczestników wspólnej akcji Bedoesa 2115 i Pepsi dzięki nagrywanym na bieżąco vlogom. Ukazują one kulisy powstawania klipu i utworu, ale znalazła się w nich także przestrzeń, by młodzi uczestnicy akcji dali się poznać widzom. Opowiedzieli nieco więcej o sobie i o swojej twórczości. Jesteście ciekawi efektów? Sprawdzajcie singiel Zero snu.

2115 Risk Takers – Zero snu (ft. bango balenci, Koder, Kruzzo, XEIDEN, zdunekk) (prod. SHDØW)

Do sieci trafił singiel Zero snu, wspólny utwór zwycięzców akcji Pepsi i Bedoesa 2115 – 2115 Risk Takers. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Młodzi wybrańcy Bedoesa we wspólnym utworze […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →