kadr z klipu do utworu „2115”

Bedoes 2115 w przesłaniu o stresie i nieposiadaniu matury

Obserwuj nas na instagramie:

Bedoes 2115 za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych opublikował przesłanie skierowane do tegorocznych maturzystów.

„To nie jest dla mnie powód do dumy”

Za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych Bedoes 2115 postanowił dodać otuchy swoim fanom podchodzącym w tym roku do egzaminu maturalnego. W swoim poście podkreśla, że posiadanie matury w żaden sposób nie określa tego, ile ktoś jest wart, a stres jest nieuniknioną i nieodłączną częścią egzaminu. Zanim jednak wyjdą wszystkie „śmieszki” wypominające raperowi występ w programie Matura to bzdura, podkreśla on bardzo wyraźnie, że nieposiadanie matury w jego przypadku nie jest żadnym powodem do dumy. Bedoes 2115 zaznacza, że warto mieć zdany egzamin maturalny, ale jednocześnie nic się nie stanie, jeśli komuś się to nie uda. Poniżej znajdziecie pełne przesłanie rapera skierowane do maturzystów.

Przesłanie Bedoesa 2115 dla maturzystów

Bedoes 2115 zagra na Mazury Hip Hop Festiwal

Przed Bedoesem 2115 szykuje się bardzo pracowite lato. Raper ruszy w Polskę promować materiał z najnowszego albumu jego ekipy 2115 zatytułowanego Rodzinny biznes. Raper wystąpi między innymi podczas Mazury Hip Hop Festiwal, który odbędzie się między 13 a 15 lipca w Giżycku w twierdzy Boyen. Oprócz reprezentanta Bydgoszczy wystąpią tam Kuban, Żabson, Kukon, Szpaku, Malik Montana, ReTo, Kabe X Miszel, Gibbs, Mr. Polska, Young Multi, Avi, Chivas, White Widow, Kaz Bałagane, Qmple, Vkie, Louis Villain i Opał, a to nie koniec ogłoszeń.

Bilety na to wydarzenie są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl. Pamiętajcie, że na biletomat.pl można również skorzystać z płatności PayPo, dzięki której macie aż 30 dni na zapłatę – i to bez dodatkowych kosztów. 

Bedoes 2115 za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych opublikował przesłanie skierowane do tegorocznych maturzystów. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins „To nie jest dla mnie powód do dumy” Za pośrednictwem swoich […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →