kadr z klipu do utworu „Więcej życia”

Bedoes rozbudowuje swój pseudonim. Od teraz to Bedoes 2115


01 marca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Bedoes poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych o drobnej zmianie swojego pseudonimu. Od teraz brzmi on Bedoes 2115.

Drobna zmiana pseudonimu, ale bardzo istotna

Bedoes za pośrednictwem swojego instagrama poinformował o tym, że zmienia swój pseudonim. Od teraz brzmi on Bedoes 2115. Jest to drobna zmiana, natomiast istotna z punktu zmiany labelu przez rapera: z SBM Label na własne 2115. Sugeruje więc mocno integralność całej ekipy. Jak dotychczas z tego dopisku przy wypuszczaniu dotychczasowych albumów korzystał White, ale już właśnie Bedi, czy np. Blacha funkcjonowali bez członu 2115.

Kadr z instastory Bedoesa 2115

Bedoes rozbudowuje swój pseudonim. Od teraz to Bedoes 2115

Członkowie 2115 próbowali sił w aktorstwie

Do biblioteki serwisu CANAL+ online trafił właśnie Wilk 2 – drugi sezon serialu, w którym kluczową rolę odgrywa nowe pokolenie i jego wchodzenie w dorosłość. W obsadzie znaleźli się między innymi .in. Hubert Urbański, Tromba, a także Kuqe 2115 oraz Bedoes 2115. Udział raperów w produkcji był z pewnością powiązany ze znajomością z jej reżyserem, Janem Dybusem. Towarzyszył on ekipie podczas ich podróży do Stanów Zjednoczonych, w trakcie której powstały vlogi, a także klipy promujące ostatni album 2115, Rodzinny biznes. Oprócz występu w serialu Wilk, nagrali utwór o tym samym tytule promujący produkcję. Za bit do Wilka odpowiada Ayrid.

Kuqe 2115, Bedoes 2115 – Wilk prod. Ayrid

Bedoes poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych o drobnej zmianie swojego pseudonimu. Od teraz brzmi on Bedoes 2115. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Drobna zmiana pseudonimu, ale bardzo istotna Bedoes […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →