kadr z teledysku "Więcej dymu"

2115 oficjalnie stało się wytwórnią. Pierwszy singiel w sieci

Obserwuj nas na instagramie:

Ekipa 2115 stała się wytwórnią. W sieci ukazał się pierwszy utwór inaugurujący działalność labelu. Na razie niewiele wiadomo o planach 2115.

2115 rozpoczęło nowy rozdział

W sobotę 30 kwietnia o 21:15 światło dzienne ujrzał teledysk rozpoczynający działalność wytwórni 2115. Utwór Więcej dymu wyprodukował Arkay, a wystąpili w nim Bedoes, White, Flexxy i Kuqe. Za realizację wokali, mix oraz mastering odpowiada Seek.

Zobacz: Bedoes przekształcił 2115 w wytwórnię. Wkrótce pierwszy singiel

Klip do singla stworzyli @yungssebv (operator i montaż), @_pojman_ (operator i producent) oraz dwójka pozostałych operatów: @filip.celen.krupa i @mikolaj.piwowarski. Producentem kreatywnym został @bartenbach. Z treści opisu pod teledyskiem wynika, że główne działania promujące 2115 jako label zostaną powzięte latem.

2115 – Więcej dymu

Bedoes szefem wytwórni

Zanim utwór zadebiutował w serwisach streamingowych, Bedoes zapowiedział start wytwórni w mediach społecznościowych. Bydgoszczanin poinformował o zmianach w 2115 w czwartek, dwa dni przed premierą singla. Nie wiadomo na razie, jak założenie labelu ma się do kontraktów płytowych Bedoesa i White’a.

Przeczytaj także: White 2115 tłumaczy, czym jest Traplife

Dzisiaj spełniam kolejne marzenie z ulicy – zakładam własną niezależną wytwórnię i zaczynam pisać historię 2115 jako labelu, nadal mogąc liczyć na wsparcie SBM, za co zawsze będę wdzięczny.

„Gonimy sny z ulicy” to hasło które towarzyszyło mi przez ostatnie sześć lat. W 2016 roku, kiedy podpisałem jako jeden z dwóch pierwszych artystów kontrakt z wytwórnią SB Maffija, jako dla jednego z największych fanów tej ekipy to było dla mnie spełnienie marzenia z ulicy. Nagrywanie w profesjonalnym studio to jest dla mnie spełnienie marzenia z ulicy. Granie koncertów dla dziesiątek tysięcy osób to jest dla mnie spełnienie marzenia z ulicy.

Złote, platynowe i diamentowe płyty to jest dla mnie spełnienie marzenia z ulicy. To, co dostałem od SBM to coś, czego nie dałaby mi żadna wytwórnia na świecie, bo to, co dostałem stanowczo wykracza poza obowiązki jakiejkolwiek wytwórni, naszej relacji zawsze zdecydowanie bliżej niż do biznesowej było do rodzinnej. Mogłem liczyć na wsparcie gdy miałem największą chujnię, gdyby nie oni to nie miałbym pojęcia czym jest w ogóle Gucci, gdyby nie SBM to prawdopodobnie po prostu by mnie nie było w miejscu w którym jestem.

– napisał Bedoes (pisownia oryginalna)

Ekipa 2115 stała się wytwórnią. W sieci ukazał się pierwszy utwór inaugurujący działalność labelu. Na razie niewiele wiadomo o planach 2115. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins 2115 rozpoczęło nowy […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →