miniatura na YouTube

White 2115 tłumaczy, czym jest „Traplife”


16 grudnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

SBM Label publikuje kolejny teledysk Łajciora, wraz z którym wystartowała sprzedaż merchu. White 2115 w nowym singlu tłumaczy, czym jest Traplife. Utworowi towarzyszy teledysk.

White 2115 sprzedaje nowy merch

Utwór Traplife oficjalnie nie promuje potencjalnego nowego wydawnictwa członka 2115. Jednak z zapowiedzi, które raper podawał w social mediach, słuchacze mogą przypuszczać, że album Pretty Boy zbliża się coraz bardziej. Singiel wyprodukowali Adarien oraz Henri Velasco, natomiast za miks i mastering odpowiada DJ JohnyMaffijczyk z jednym z najdłuższych staży w warszawskiej wytwórni. Singiel został wzbogacony o wideoklip, którego produkcją zajęła się Andiamo Digital. Za reżyserię obrazu odpowiedzialny jest Jan Jałoszyński.

White 2115 – Traplife

Wraz z premierą teledysku do sprzedaży trafił oficjalny merch związany z utworem. W sklepie SBM Store pojawiła się bluza z kapturem, której nakład wynosił jedynie pięćset sztuk. Obecnie hoodie jest wyprzedane. Jak podaje producent, produkcja nie zostanie wznowiona.

white 2115 traplife sbm label
wizualizacja bluzy promującej singiel Traplife White’a 2115

Nowy model działania zawodnika SBM Label

Singiel Traplife nie jest pierwszym utworem Łajciora, którego zadaniem była promocja specjalnego merchu. We wrześniu White 2115 puścił utwór Broly, podobnie jak Traplife bezpośrednio niepromujący nadchodzącego wydawnictwa White’a. Wówczas raper ruszył ze sprzedażą koszulek Pretty Boy. Autorzy wzoru nie kryli, że inspirację dla wzoru stanowiła znana animacja – Dragon Ball.

Zobacz: Numer, który wspólnie stworzyli Deemz, donGURALesko i White 2115 jest Fresh

Wcześniej White 2115 pojawił się solowo w czerwcu za sprawą singla Booker (baw się). Teledysk w reżyserii Ice Bobo (Olafa Zażembłowskiego) zebrał blisko siedem milionów odsłon na YouTube.

Półtora roku bez solowego krążka

Ostatnim solowym materiałem w dotychczasowej karierze White’a był album Rockstar: Do zachodu słońca. Krążek ukazał się w sierpniu zeszłego roku i sprzedał się w nakładzie przekraczającym trzydzieści tysięcy egzemplarzy, co uprawnia ZPAV do przyznania platynowej płyty. Wydawnictwo składa się z czternastu utworów. Na albumie, oprócz gospodarza, wystąpili chociażby Mata, Szpaku, Białas, Chivas i Mr. Polska.

W 2021 roku White 2115 wydał Diamentowy Las w kooperacji z Białasem. Maffijny duet dzięki sprzedaży limitowanego nakładu uratował pięćdziesiąt tysięcy metrów kwadratowych lasu. Postęp sprzedaży można było śledzić na oficjalnej stronie projektu.

Białas x White 2115 – Diamentowy Las

SBM Label publikuje kolejny teledysk Łajciora, wraz z którym wystartowała sprzedaż merchu. White 2115 w nowym singlu tłumaczy, czym jest Traplife. Utworowi towarzyszy teledysk. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →