Białas zdetronizowany! White 2115 nową “jedynką” na OLiS


10 września 2020

Obserwuj nas na instagramie:

4 tygodnie, tyle czasu Białas utrzymywał się na pierwszym miejscu notowania OLiS. Wszystko jednak ma swój koniec i Beezy tym musi uznać wyższość innego wykonawcy.

Inwazja zakończona

Od premiery H8M5 Białasa minął już ponad miesiąc. Krążek współzałożyciela SBM Label był jednym z tych, na które fani czekali z utęsknieniem. Nic więc dziwnego, że gdy już ujrzał światło dzienne, z miejsca stał się jednym z popularniejszych wydawnictw tego roku.

Białas – H8M5 – odsłuch albumu

Świadczy o tym fakt, że już w przedsprzedaży krążek pokrył się Złotem. Natomiast po premierze, przez 4 tygodnie utrzymywał się na szczycie Oficjalnej Listy Sprzedaży. Jeżeli chcecie dowiedzieć się co sądzimy o nowym krążku Białasa, sprawdźcie naszą recenzję.

białas olis
źródło – facebook.com/sbmaffija

Niestety, wszystko co dobre kiedyś się kończy i Beezy musiał uznać wyższość innego rapera. Jednakże wszystko zostaje w rodzinie, ponieważ nową jedynką na OLiS został White 2115 i jego najnowszy album – ROCKSTAR – DO ZACHODU SŁOŃCA.

OLiS wrzesień

Nowy krążek White’a miał swoja premierę 28 sierpnia. Reprezentant SBM przez wielu uznawany za króla letniaków, tym razem postanowił na nieco inne brzmienie. ROCKSTAR: DO ZACHODU SŁOŃCA to bowiem krążek, na którym znajdziemy sporo gitarowych, wręcz rockowych brzmień, które przeplatają się z nowoczesnymi podkładami.

Album możecie zamawiać z oficjalnego sklepu – sbmstore.pl. Natomiast jego pełen odsłuch oczywiście sprawdzić możecie na wszystkich serwisach streamingowych i na oficjalnym kanale SBM Label na YouTube.

White 2115 – ROCKSTAR: DO ZACHODU SŁOŃCA – odsłuch albumu

4 tygodnie, tyle czasu Białas utrzymywał się na pierwszym miejscu notowania OLiS. Wszystko jednak ma swój koniec i Beezy tym musi uznać wyższość innego wykonawcy. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →