Białas zdetronizowany! White 2115 nową „jedynką” na OLiS


10 września 2020

Podziel się newsem:

4 tygodnie, tyle czasu Białas utrzymywał się na pierwszym miejscu notowania OLiS. Wszystko jednak ma swój koniec i Beezy tym musi uznać wyższość innego wykonawcy.

Inwazja zakończona

Od premiery H8M5 Białasa minął już ponad miesiąc. Krążek współzałożyciela SBM Label był jednym z tych, na które fani czekali z utęsknieniem. Nic więc dziwnego, że gdy już ujrzał światło dzienne, z miejsca stał się jednym z popularniejszych wydawnictw tego roku.

Białas – H8M5 – odsłuch albumu

Świadczy o tym fakt, że już w przedsprzedaży krążek pokrył się Złotem. Natomiast po premierze, przez 4 tygodnie utrzymywał się na szczycie Oficjalnej Listy Sprzedaży. Jeżeli chcecie dowiedzieć się co sądzimy o nowym krążku Białasa, sprawdźcie naszą recenzję.

białas olis
źródło – facebook.com/sbmaffija

Niestety, wszystko co dobre kiedyś się kończy i Beezy musiał uznać wyższość innego rapera. Jednakże wszystko zostaje w rodzinie, ponieważ nową jedynką na OLiS został White 2115 i jego najnowszy album – ROCKSTAR – DO ZACHODU SŁOŃCA.

OLiS wrzesień

Nowy krążek White’a miał swoja premierę 28 sierpnia. Reprezentant SBM przez wielu uznawany za króla letniaków, tym razem postanowił na nieco inne brzmienie. ROCKSTAR: DO ZACHODU SŁOŃCA to bowiem krążek, na którym znajdziemy sporo gitarowych, wręcz rockowych brzmień, które przeplatają się z nowoczesnymi podkładami.

Album możecie zamawiać z oficjalnego sklepu – sbmstore.pl. Natomiast jego pełen odsłuch oczywiście sprawdzić możecie na wszystkich serwisach streamingowych i na oficjalnym kanale SBM Label na YouTube.

White 2115 – ROCKSTAR: DO ZACHODU SŁOŃCA – odsłuch albumu

4 tygodnie, tyle czasu Białas utrzymywał się na pierwszym miejscu notowania OLiS. Wszystko jednak ma swój koniec i Beezy tym musi uznać wyższość innego wykonawcy. Inwazja zakończona Od premiery H8M5 Białasa minął już ponad miesiąc. Krążek współzałożyciela SBM Label był jednym z tych, na które fani czekali z utęsknieniem. Nic więc dziwnego, że gdy już […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Polish Hip-Hop Festival 2021

Biletomat.pl
od 240 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.