White 2115 – “Papieros” – członek SBM Label prezentuje kolejny singiel z nowego albumu

Obserwuj nas na instagramie:

White co prawda nie ujawnił jeszcze tytułu nowego albumu, jednak wcale nie przeszkadza mu to w publikowaniu kolejnych singli.

Papieros, to drugi singiel z nadchodzącego albumu Młodego White’a. Pierwszym z nich był Morgan, który można uznać za spadkobiercę opublikowanej przed dwoma laty Californi. Numer na dzień dzisiejszy dobija do 70 milionów wyświetleń i chyba na stałe wpisał się do hip-hopowych letniaków.

White 2115 – California

White 2115 – Morgan

Natomiast Papieros, to numer, który zdecydowanie swoją tematyką odbiega od pierwszego singla. White porusza w nim tematykę związaną z bardzo szybkim sukcesem, który trochę zaczął go przytłaczać. Jednocześnie dziękuje swoim słuchaczom za wsparcie. Co ciekawe, w klipie przewija się między innym Mata, natomiast za produkcję singla odpowiada Deemz

White 2115 – Papieros

Jednakże pomimo nieco innej tematyki, Papieros swoim brzmieniem jest bardzo podobny do poprzednich utworów White’a, a flow w dalszym ciągu pozostaje niezmienne, co jest lekkim rozczarowaniem.

Złoty Książę, platynowy Rockstar

Powiedzieć, że White zamieszał na polskim rynku to mało. Członek SBM Label swoim debiutanckim albumem po prostu rozbił bank, a Rockstar pokrył się platyną. Natomiast ostatni album, czyli Młody Książę na ten moment otrzymał status Złotej Płyty, jednak wydaje mi się, że zmiana kruszca nastąpi już niebawem.

Co ciekawe, w ramach świętowania przyznania Złotej Płyty, ukazał się komiks, którego scenarzystą była Paulina Pełka, a także sam raper. Natomiast za oprawę graficzną odpowiedzialny jest Nikodem Cabała (rysunki) i Patryk Cabała (kolory). Komiks Młodego Księcia za darmo możecie przeczytać tutaj.

Czy nowa płyta także odniesie sukces? Na to jeszcze musimy poczekać. Tymczasem ja zostawiam Was z odsłuchem Młodego Księcia.

White 2115 – Młody Książę – odsłuch albumu

White co prawda nie ujawnił jeszcze tytułu nowego albumu, jednak wcale nie przeszkadza mu to w publikowaniu kolejnych singli. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Papieros, to drugi singiel z […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →