“Jedna wiara, jeden skład” SB Maffija nagrywa wspólny album


02 czerwca 2020

Podziel się newsem:

To już pewne, cała SB Maffija nagrywa album. Na kanale SBM Label wylądował właśnie vlog zdradzający kulisy powstawania krążka. Do sieci trafił także pierwszy singiel.

Zapraszamy do Hotelu Maffija

Od kilku dni, na Instagramach członków SB Maffiji pojawiały się tajemnicze litery, które po układały się we frazę Hotel Maffija. Jednak zanim zagadka została rozszyfrowana, wielu fanów zachodziło w głowę o co chodzi. Podejrzenia padły na wspólny album od członków składu i, jak się okazało, były one w stu procentach słuszne.

Wczoraj na kanale SBM Label pojawił się pierwszy singiel ze wspólnego wydawnictwa SB Maffiji. W tytułowym Hotelu Maffija swoje zwrotki położyli Jan-rapowanie, Janusz Walczuk, Białas, White 2115, Bedoes, Adi Nowak, Beteo, Mata i Solar.

SB Maffija – Hotel Maffija

Natomiast dziś otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie albumu w postaci vloga. Wszyscy członkowie składu zabunkrowali się w domu na Kaszubach, gdzie podjęli pracę nad wspólnym wydawnictwem. Podobnego przedsięwzięcia podjęli się także członkowie Hashasins, o czym pisaliśmy w majowym Na hajpie.

Hotel Maffija: Dzień Dziecka

Jeżeli chodzi o sam Hotel Maffija, to wszystko odbywa się w zawrotnym tempie, ponieważ panowie na bieżąco pracują nad projektem, którego premiera zapowiedziana jest na 6 czerwca. Z tego powodu, dziś w samo południe rusza preorder debiutanckiego krążka SB Maffiji. Hotel Maffija możecie zamawiać ze strony sbmstore.pl

Jaki jest koncept projektu?

Dzięki kamerom towarzyszącym raperom na każdym kroku, będziemy mieli wgląd nie tylko w kulisy pracy nad krążkiem, ale także nieco bliżej poznamy członków SBM Label. Ponadto, z dzisiejszego materiału dowiedzieliśmy się, że głównym konceptem Hotelu Maffija jest podzielenie członków składu na grupy, w których będą nagrywać wspólne numery.

Krążek ma składać się z 10 utworów, gdzie każdego dnia pobytu zostaną nagrane dwa utwory. Natomiast poniżej możecie zobaczyć jak wyglądają obie grupy, a także, co najważniejsze, kogo usłyszymy na krążku.

SB Maffija
kadr z wideo

Kilka dni temu, otrzymaliśmy od członków SB Maffiji album, na którym znalazły się ich wszystkie szesnastki nagrane w ramach #Hot16Challenge2. Więcej szczegółów na ten temat przeczytacie tutaj.

Kolejne vlogi i utwory już w sieci!

Na kanale SBM Label pojawiły się już kolejne utwory nagrane w ramach całego projektu. Są to Przepis na dzień dobry, a także Biorę się w garść. Ponadto kilka godzin później pojawił się ponad 10 minutowy vlog z pierwszego dnia w Hotelu Maffija.

SB Maffija – Przepis na dzień dobry

SB Maffija – Biorę się w garść

Hotel Maffija: Zaśnie dzisiaj późno

To już pewne, cała SB Maffija nagrywa album. Na kanale SBM Label wylądował właśnie vlog zdradzający kulisy powstawania krążka. Do sieci trafił także pierwszy singiel. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko […]

Polish Hip-Hop Festival 2020

Biletomat.pl
od 180 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →