for. Kacper Dudziak

Hotel Maffija 2 wylądował. Lista najciekawszych piątkowych hip-hopowych premier (28 stycznia)


28 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Kolejne zestawienie rapowych premier. Przed Wami najciekawsze albumy, które ukazały się w ten piątek, 28 stycznia. Sprawdź.

Garść piątkowych premier

Po bardzo mocnych premierach w Polsce w minionym tygodniu dzisiejsze premiery elektryzują mniej, choć to wcale nie znaczy, że są mniej ciekawe. Tymczasem zagranicą niezmiennie dzieje się bardzo dużo.

SB Maffija – Hotel Maffija 2

Teoretycznie widząc ten tytuł, ktoś może zapytać – „jak to dzisiejsze premiery mniej elektryzują?”. Owszem, słuszna uwaga, szkopuł tkwi jednak w fakcie, że mówimy o albumie, który tak naprawdę wyszedł już wcześniej. Każdy singiel z Hotelu Maffija 2 był dostępny do odsłuchu osobno. Teraz jedynie połączono je w album oraz dodano okładkę projektu w serwisach streamingowych. Nie wypadało go jednak pominąć na liście dzisiejszych premier.

TPS – Na żywo

Gratka dla fanów ulicznego rapu. Jeden z chętniej słuchanych polskich wykonawców tego nurtu wraca z premierą albumu. Jest to zresztą trzeci krążek TPS-a wydany w przeciągu 10 miesięcy (Selfmade zadebiutował na 1 miejscu na OLiS), co jest bardzo dobrym wynikiem, patrząc na dotychczasowe tempo zdobywcy trzech złotych płyt w swojej karierze. Wyjątkowo ciekawym wątkiem na Na żywo jest gościnna zwrotka Kukona, niekojarzącego się dotychczas z ulicznym rapem.

Kyle – It’s Not So Bad

Kyle z kolejnym albumem w pogoni za dawną sławą. Single z albumu Light Of Mine z 2018 roku wykręciły niebotyczne wyniki (iSpy z Lil Yachtym 800 milionów na Spotify, Playinwitme z Khelani 360 milionów), a cała płyta osiągnęła status platynowej. Zarówno See You When I’m Famous!!!!!!!!!!!! z 2020, jak i wyniki singli z najnowszego It’s Not So Bad nie zwiastują powrotu dawnej sławy. Nie zmienia to faktu, że Kyle wciąż dostarcza jakościową muzykę z pogranicza r&b, trapu i muzyki tanecznej, a It’s Not So Bad jest premierą, której nie należy przegapić.

NLE Choppa – Me vs. Me  

Premiera, na którą wielu słuchaczy czekało (sądząc chociażby po popularności singla Final Warning). Powrót NLE Choppy po prawie dwóch latach, z gościnnymi zwrotkami m.in. Young Thuga i Polo G, jest obowiązkową premierą dla fanów trapu, tym bardziej, że jeszcze w tym roku będzie można zobaczyć rapera w Polsce. Wprawdzie pierwsza data koncertu w warszawskiej Progresji została zmieniona, a nowa nie została jeszcze podana, jednak powinno to nastąpić już wkrótce. Warto więc śledzić stronę biletomat.pl, gdzie zaraz po ogłoszeniu nowej daty ruszy ponowna sprzedaż biletów.

Kolejne zestawienie rapowych premier. Przed Wami najciekawsze albumy, które ukazały się w ten piątek, 28 stycznia. Sprawdź. Garść piątkowych premier Po bardzo mocnych premierach w Polsce w minionym tygodniu dzisiejsze premiery elektryzują mniej, choć to wcale nie znaczy, że są mniej ciekawe. Tymczasem zagranicą niezmiennie dzieje się bardzo dużo. SB Maffija – Hotel Maffija 2 […]

NLE CHOPPA | KONCERT PRZEŁOŻONY, NOWA DATA WKRÓTCE

Biletomat.pl
125 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →