okładka magazynu XXL

Młoda fala rapowych gwiazd nadciąga. Freshman XXL 2022 zaprezentowani


15 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Magazyn XXL zaprezentował tegoroczną klasę Freshmanów. Kto z wytypowanych nowych rapowych talentów osiągnie światowy sukces? Sprawdź szczegóły.

Nowe pokolenie rapowych gwiazd

Magazyn XXL zaprezentował tegoroczny skład klasy Freshman XXL. Jest to akcja mająca na celu promocję młodych, podziemnych graczy i prezentowanie ich szerszej publiczności. W poprzednich latach Freshmanami zostawali tacy raperzy i raperki jak Kendrick Lamar, Travis Scott, Iggy Azaela, Future, Megan Thee Stallion, czy Machine Gun Kelly. Tegoroczną klasę reprezentują Nardo Wick, SoFaygo, Babyface Ray, Big Scarr, Big30, Kali, KenTheMan, Cochise, KayCyy, Doechii, Saucy Santana i BabyTron. Kto wygra edycję 2022? A kto z nich osiągnie światowy sukces? Przekonamy się już w przyszłości, jednak jedno jest pewne. XXL co edycję trafia jakąś przyszłą gwiazdę.

Oficjalna prezentacja tegorocznej klasy Freshman XXL

NLE Choppa i Smokepurrp zagrają w Warszawie

Dwóch byłych Freshmanów ugościmy już niedługo w naszym kraju. Na Letniej Scenie Progresji 19 czerwca wystąpią NLE Choppa (Freshman 2020) oraz Smokepurrp (Freshman 2018). Choppa z pewnością zaprezentuje materiał ze swojej ostatniej EP-ki Me vs. Me, ale z pewnością nie zabraknie też takich hitów jak Walk Em Down, Camelot czy Shotta Flow. Smokepurrp z kolei po zrobieniu sobie wydawniczej przerwy po raz kolejny atakuje z singlami i można się spodziewać, że jego nowy album ukaże się w tym roku. Kto wie, może w Warszawie usłyszymy przedpremierowe utwory? Obaj raperzy wystąpią w ramach koncertu z serii Lato w Plenerze 2022, na których wystąpi także Shaggy, a spośród polskich artystów będzie można usłyszeć na nich także m.in. Okiego, Kukona czy Żabsona. Bilety na koncert NLE Choppy i Smokepurrpa, a także pozostałe koncerty z cyklu Lato w Plenerze 2022 są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl.

Magazyn XXL zaprezentował tegoroczną klasę Freshmanów. Kto z wytypowanych nowych rapowych talentów osiągnie światowy sukces? Sprawdź szczegóły. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Nowe pokolenie rapowych gwiazd Magazyn XXL zaprezentował tegoroczny skład klasy […]

Kup bilety na koncert NLE Choppy i Smokepurppa w Warszawie!

Biletomat.pl
160 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →