Smokepurpp zagra dwa koncerty w Polsce!


21 stycznia 2019

Podziel się newsem:

Twórca hitowego mixtape’u ’Deadstar’ przyjedzie do naszego kraju. Sprawdź w jakich miastach usłyszysz najlepszy amerykańskie trapy! Mamy bilety!

Omar Pineiro aka Smokepurpp to jeden z trzech członków słynnej grupy Gucci Gang(obok Lil Pump i Gucci Mane).  

Artysta znany z takich hitów jak: „Nephew” czy „Sauce Like This” pojawi się 24 lutego w poznańskim klubie TAMA i dwa dni później w Gdańsku w klubie B90.

Koncerty Smokepurppa cieszą się ogromnym zainteresowaniem, dlatego lepiej nie zwlekać z zakupem biletów.

Twórca hitowego mixtape’u ’Deadstar’ przyjedzie do naszego kraju. Sprawdź w jakich miastach usłyszysz najlepszy amerykańskie trapy! Mamy bilety! Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Omar […]

Smokepurpp

Biletomat.pl
79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →