Butt Studio

Połączenie, którego nikt się nie spodziewał – Tame Impala i Lil Yachty – „Breathe Deeper”


07 października 2021

Podziel się newsem:

Tame Impala zapowiadają deluxe swojego albumu remixem Breathe Deeper z udziałem Lil Yachtyego. Przeczytaj więcej o The Slow Rush (Deluxe).

Tame Impala x Lil Yachty

Australijski zespół poinformował fanów o możliwości zakupu winylowego wydania oraz zapisu pre-save w serwisach streamingowych albumu The Slow Rush w wersji deluxe. Przy okazji udostępnili pierwszy utwór, który się na niej znajdzie, czyli remix Breathe Deeper. Słuchacze na całym świecie przetarli oczy ze zdumienia widząc, że na utworze gościnnie udziela się amerykański raper, uczestnik akcji XXL Freshman, kojarzony głównie z trapową stylistyką, Lil Yachty. Czy to połączenie artystów z dwóch różnych światów zdało egzamin? Sprawdźcie sami.

Tame Impala, Lil Yachty – Breathe Deeper (Lil Yachty Remix)

Tame Impala – The Slow Rush (Deluxe)

Wersja rozszerzona The Slow Rush zawierać będzie, oprócz wspomnianego już remixu Breathe Deeper, remixy innych utworów z płyty jak i całkowicie nowe m.in. Patience. Poniżej pełna tracklista dodatkowych utworów. Wydawnictwo ukaże się na platformach streamingowych 8 lutego 2022 roku.

The Slow Rush B-Sides & Remixes:

01 The Boat I Row

02 No Choice

03 Breathe Deeper (Lil Yachty Remix)

04 One More Year (NTS Version)

05 Patience (Maurice Fulton Remix)

06 Is It True (Four Tet Remix)

07 Borderline (Blood Orange Remix)

08 Patience

Dziesięciolecie InnerSpeaker

Deluxe The Slow Rush nie jest jedynym rozszerzonym wydawnictwem jakie Tame Impala oferuje nam w ostatnim czasie. W kwietniu tego roku podzielili się także nową wersją InnerSpeaker z okazji dziesięciolecia albumu. Na wersji 10 Year Anniversary Edition znalazły się odświeżone wersje utworów Alter Ego oraz Runway Houses City Clouds.

Tame Impala – InnerSpeaker (10 Year Anniversary Edition)

Tame Impala zapowiadają deluxe swojego albumu remixem Breathe Deeper z udziałem Lil Yachtyego. Przeczytaj więcej o The Slow Rush (Deluxe). Zobacz także Eminem po przedawkowaniu narkotyków musiał od nowa nauczyć się rapować Spotify po raz kolejny zdominowane przez Matę Kali w nietypowej odsłonie. Raper z premierą kolejnego singla Tame Impala x Lil Yachty Australijski zespół […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →