kadr z teledysku do utworu „Poland”

Lil Yachty na Open’erze 2023. W Gdyni usłyszymy „Poland”!


19 maja 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Autor viralowego hitu Poland, Lil Yachty, wystąpi na Open’er Festival 2023! W Gdyni usłyszymy hity z jego albumu Let’s Start Here.

Lil Yachty zagra w Gdyni!

Open’er Festival 2023 rozpieszcza nas nowym ogłoszeniem. 1 lipca na głównej scenie zagra Lil Yachty. Piąty album studyjny rapera z tego roku, Let’s Start Here, zdobył międzynarodowe uznanie. Fani pokochali takie single, jak drive ME crazy! czy the BLACK seminole. Jego zainspirowana The Dark Side of the Moon płyta długo nie będzie schodzić z naszych słuchawek. Lil Yachty bawi się nowoczesnymi brzmieniami hip-hopowymi, ale nie boi się czerpać również z progresywnego rocka, psychodelii i funku.

fot. Open’er Festival

Wśród polskiej publiki Lil Yachty zasłynął z utworu Poland, który usłyszymy z pewnością podczas Open’er Festival 2023. Pod koniec zeszłego roku piosenka stała się natychmiast viralowa na TikToku powodu chwytliwego wersu: „I took a Wock’ to Poland”. „Wock” to skrót od „Wockhardt”, firmy farmaceutycznej, która słynie z silnego syropu, zawierającego uzależniającą prometazynę i kodeinę. Nielegalna mieszanka jest bardzo znana wśród zagranicznych raperów. Slangowy termin pojawiał się w tekstach Travisa Scotta, Quavo, Lil Durka, Lil Uzi Verta, Playboia Cartiego i wielu innych. Niedawno Lil Yachty przyznał, że żałował nagrania tego hitu.

Beat Stage na Open’erze

W tym roku czekają nas na festiwalu sety elektroniczne wyjątkowych artystów. 28 czerwca z okazji 20-lecia działalności Catz’N’Dogz będą świętować razem z Heidi, FKA.M4A, An On Bast oraz Charlie. Na Beat Stage podczas Open’er Festival 2023 zagrają również: Kelly Lee Owens, Maceo Plex, Paco Osuna, Ida Engberg, Marco Faraone, Tini Gessler, Deaf Can Dance, Joana, Vacos! Szczegóły możecie zobaczyć w poście poniżej:

Open’er Festval 2023 z bogatym line-upem

Dotychczas na Open’er Festival 2023 ogłoszono artystów takich jak: SZAArctic MonkeysKendrick LamarLizzoLil Nas XSZA, Rina Sawayama, Paolo Nutini, OneRepublic, Queens of the Stone Age, Thundercat, Nothing But Thieves, Machine Gun Kelly, Kaleo, Alyona Alyona, Metro Boomin, Caroline Polachek, Girl in Red, Young Fathers. O line-upie więcej przeczytacie tutaj. Open’er Festival 2023 w Gdyni odbędzie się między 28 czerwca a 1 lipca w Gdyni na Lotnisku Gdynia-Kosakowo. To z pewnością nie koniec ogłoszeń.

Autor viralowego hitu Poland, Lil Yachty, wystąpi na Open’er Festival 2023! W Gdyni usłyszymy hity z jego albumu Let’s Start Here. Zobacz także Zespół Måneskin zagrał w Polsce. Zobaczcie nasze zdjęcia z koncertu! Córy: „Dziewczyny mogą robić coś razem i nie musi być w tym toksycznej rywalizacji” Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Lil […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →