Tame Impala promują grę „FIFA 21” koncertem na pustym stadionie


05 października 2020

Podziel się newsem:

Utwór Is It True od Tame Impala znalazł się na ścieżce dźwiękowej do gry FIFA 21. Zespół promował produkcję koncertem na pustym stadionie Perth Oval w Australii.

Premierze każdej kolejnej odsłony gry FIFA towarzyszy ścieżka dźwiękowa, na którą składają się utwory utwory najpopularniejszych artystów, ale też debiutantów, dla których jest to szansa, aby dać się poznać większej liczbie odbiorców.

W najnowszej odsłonie gry, fani piłki nożnej usłyszą utwory takich artystów i zespołów jak: Royal Blood, Disclosure, Glass Animals, Cardi B, Dua Lipa czy Tame Impala. Posłuchajcie oficjalnej playlisty soundtracku:

FIFA 21 – Soundtrack

Tame Impala promuje grę FIFA 21 koncertem na pustym stadionie

W ramach akcji promocyjnej grę FIFA 21 kilka dni temu odbył się koncert formacji Kevina Parkera. Zespół Tame Impala wystąpił na pustym stadionie Perth Oval w Australii. Zobaczcie nagranie:

Tame Impala – FIFA 21 World Premiere

FIFA 21 swoją premierę będzie miała już w najbliższy piątek, 9 października.


Kolejne odsłony popularnej gry FIFA, wyprodukowanej przez EA Sports ukazują się każdego roku już od 26 lat. Od 2003 roku w produkcji dostępny jest polski komentarz.

Wielu artystom i zespołom obecność na ścieżce dźwiękowej pomogła w karierze. W 1997 roku, gdy ukazała się FIFA 98: Road to World Cup, dużą popularność zyskał utwór Song 2 od Blur. Brytyjski zespół zyskał sławę na całym świecie, a singiel przez prawie pół roku utrzymywał się 6. miejscu listy przebojów Billboardu. W kolejnych latach na soundtracki FIFY trafiały utwory takich zespołów jak Kasabian, Kings of Leon, MGMT czy Muse.

Blur – Song 2

Utwór Is It True od Tame Impala znalazł się na ścieżce dźwiękowej do gry FIFA 21. Zespół promował produkcję koncertem na pustym stadionie Perth Oval w Australii. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →