Glass Animals z nowym, mocnym utworem „It’s All So Incredibly Loud”

Podziel się newsem:

Tuż przed premierą nowego albumu Dreamland, Glass Animals prezentują kolejny, promujący go singiel – It’s All So Incredibly Loud. Posłuchajcie.

Nowy album od Glass Animals – Dreamland już za tydzień

Glass Animals ponownie zaskakują. Grupa właśnie zaprezentowała kolejny po Your Love (Déjà vu), Dreamland oraz Heat Waves, singiel promujący ich nadchodzące wydawnictwo. Album Dreamland ukaże się już 7 sierpnia.

Glass Animals dreamland

Glass Animals z nowym utworem: „Ta piosenka jest tylko o około trzech sekundach życia”

Zanim jednak to, Brytyjczycy zabierają nas w spokojne miejsce, proszą, aby zamknąć oczy i wsłuchać się ze spokojem w ich najnowszy singiel It’s All So Incredibly Loud. Wszystko za sprawą wyjątkowego i dość niecodziennego przekazu, który za nim idzie. Sam Dave Bayley, wokalista Glass Animals, pisze:

Ta piosenka jest tylko o około trzech sekundach życia. Myślę, że większość ludzi była w takiej sytuacji, kiedy musi coś komuś powiedzieć, choć wie, że to go zdewastuje i na zawsze zmieni życie tej drugiej osoby. Chodzi o ciszę między słowami, które opuszczają twoje usta, a reakcją, gdy ktoś te słowa przyjmuje i przetacza się po nim cały ich ciężar… Dopóki czegoś nie odpowie. To prawdopodobnie najbardziej ogłuszająca rzecz, jakiej kiedykolwiek doświadczyłem.

Nie da się ukryć, że to dość niespotykana inspiracja, która spowodowała, że utwór został przepełniony potężnym ładunkiem emocjonalnym. Towarzyszy mu dodatkowo nie mniej przejmujący i wymowny teledysk, utrzymany w onirycznym klimacie, w którym Dave walczy z zalewającymi go uczuciami, bólem i rozdarciem. Zobaczcie!

Teledysk ma być fizyczną reprezentacją tego, co narosło wcześniej, a potem nagłą eksplozją ciszy, która wydaje się trwać wiecznie.

Glass Animals – It’s All So Incredibly Loud, zobacz teledysk!

Tuż przed premierą nowego albumu Dreamland, Glass Animals prezentują kolejny, promujący go singiel – It’s All So Incredibly Loud. Posłuchajcie. Nowy album od Glass Animals – Dreamland już za tydzień Glass Animals ponownie zaskakują. Grupa właśnie zaprezentowała kolejny po Your Love (Déjà vu), Dreamland oraz Heat Waves, singiel promujący ich nadchodzące wydawnictwo. Album Dreamland ukaże […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.