Królewska krew powraca! Royal Blood z nowym singlem „Trouble’s Coming”


25 września 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Royal Blood powracają z kolejnym mocnym uderzeniem! Rockowy duet waśnie podzielił się swoim nowym singlem Trouble's Coming. Sprawdźcie!

Kto powiedział, że do grania rocka potrzebna jest kapela?

Ten stereotyp skutecznie obalili Mike Kerr oraz Ben Thatcher zakładając w 2013 roku zespół Royal Blood, który rok później zadebiutował krążkiem Royal Blood, przepełnionym soczystym i mocnym rockiem. Okazało się, że duet składający się z basisty i perkusisty może namieszać co najmniej tak solidnie, jak kilkuosobowa kapela, a Royal Blood w najmniejszym stopniu nie odstają od największych wyjadaczy gitarowego grania. To zresztą podczas ich pamiętnego koncertu na Openerze w 2014 roku, deski parkietu nie wytrzymały ciśnienia i pozostawiły po sobie taki oto widok:

Royal Blood

Royal Blood – nadchodzi nowa era

W swoim dorobku duet ma jeszcze jeden krążek – How Did We Get So Dark?, wydany w 2017 roku. Po chwili milczenia grupa powraca z nowościami, które inaugurują rozpoczęcie nowego rozdziału w karierze Brytyjczyków.

Już teraz możecie słuchać najnowszego singla od Royal BloodTrouble’s Coming. Mike Kerr i Ben Thatcher nie spuszczają z tonu i serwują nam kolejne, mocne, gitarowe uderzenie, podrasowane elektronicznymi brzmieniami. Sam zespół mówi o swoim nowym kawałku:

Obaj jesteśmy niesamowicie dumni, mogąc powiedzieć, że Trouble’s Coming JUŻ JEST.

Królewska krew, pot i łzy radości zostały przelane, aby dotrzeć do tej chwili, ale to niesamowite uczucie, kiedy w końcu możemy wpuścić Was do naszego nowego świata.

Zrobiliśmy ten utwór z całego serca dla siebie i pozwoliliśmy ujawnić się wszystkiemu, co kochamy w muzyce. Jesteśmy całkowicie zauroczeni każdym szczegółem, a to dopiero początek czegoś naprawdę wyjątkowego!

Mamy nadzieję, że zyskacie z tego tyle samo, co my.

Royal Blood

Royal Blood – kiedy nowy album?

Trouble’s Coming to oczywiście zapowiedź trzeciego albumu Royal Blood, którego premiera została zaplanowana na wiosnę 2021 roku. Jesteście ciekawi co przyniesie nowy krążek duetu KerrThatcher ? Umilcie sobie czas oczekiwania zapętlając ich najnowszy singiel!

Royal Blood – Trouble’s Coming, zobacz elektryzujący teledysk:

Royal Blood powracają z kolejnym mocnym uderzeniem! Rockowy duet waśnie podzielił się swoim nowym singlem Trouble’s Coming. Sprawdźcie! Kto powiedział, że do grania rocka potrzebna jest kapela? Ten stereotyp skutecznie obalili Mike Kerr oraz Ben Thatcher zakładając w 2013 roku zespół Royal Blood, który rok później zadebiutował krążkiem Royal Blood, przepełnionym soczystym i mocnym rockiem. […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.