Facebook

Years & Years i Royal Blood zagrają na Open’er Festival 2022


10 listopada 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Niespodzianka od organizatorów Open’er Festival 2022! Do line-upu imprezy niespodziewanie dołączają dwie gwiazdy światowego formatu. Będzie się działo!

Open’er Festival z kolejnym mocnym ogłoszeniem

Nie ukrywam, że na myśl o nadchodzącej edycji Open’er Festival przebieram nogami ze zniecierpliwienia, bowiem już teraz line-up tej imprezy prezentuje się naprawdę oszałamiająco. A przecież lwia część ogłoszeń dopiero przed nami!

Dua Lipa, Imagine Dragons, Twenty One Pilots, Martin Garrix, Jessie Ware, The Chemical Brothers, Cigarettes After Sex, Michael Kiwanuka czy Inhaler to zaledwie część już ogłoszonych artystów, którzy zaprezentują się na terenie lotniska Kosakowo w Gdyni w 2022 roku. Dziś, do tego imponującego grona, dołączają kolejni artyści.

Zobacz również: Dua LipaMartin Garrix i Jessie Ware i inni wystąpią na Open’er Festival 2022

Years & Years i Royal Blood zagrają na Open'er Festiavl 2022
Open’er Festiavl 2022

Years & Years na Open’er Festival 2022

Choć Years & Years to stali bywalcy polskich scen festiwalowych, podczas przyszłorocznego Open’era grupa po raz pierwszy zaprezentuje się przed polską publicznością w swojej nowej odsłonie, jako solowy projekt Olly’ego Alexandera. Spodziewajcie się wielu nowości w setliście, bowiem nowy album wokalisty – Night Call, ukaże się już w styczniu!

Zobacz również: Years & Years to już nie zespół a solowy projekt Olly’ego Alexandra

Years & Years zagrają podobnie, jak w 2018 roku, na Tent Stage podczas drugiego dnia festiwalu, 30 czerwca 2022 roku.

Years & Years na Open'er Festiavl 2022
Years & Years na Open’er Festiavl 2022

Royal Blood na Open’er Festival 2022

Nowego materiału z pewnością nie zabraknie również podczas koncertu Royal Blood, bowiem ten rockowy duet kilka miesięcy temu wydał swój nowy album Typhoons. Miejmy nadzieję, że historia z 2014 roku nie zatoczy koła i tym razem deski parkietu openerowych scen wytrzymają uderzenie tego gitarowego tajfunu energii! A nawet jeśli nie, to wciąż warto robić dla nich dziury w parkietach!

Zobacz również: Royal Blood nadchodzą z nowym albumem niczym tajfun

Royal Blood zagrają na Oragne Main Stage również w czwartek, 30 czerwca 2022 roku.

Royal Blood na Open'er Festiavl 2022
Royal Blood na Open’er Festiavl 2022

Open’er Festival 2022 powraca na mapę polskich festiwali muzycznych po dwóch latach przerwy, spowodowanych pandemią. Nadchodząca edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 29 czerwca – 2 lipca 2022 roku, tradycyjnie na terenie byłego lotniska Kosakowo w Gdyni. Nie może Was tam zabraknąć!

Niespodzianka od organizatorów Open’er Festival 2022! Do line-upu imprezy niespodziewanie dołączają dwie gwiazdy światowego formatu. Będzie się działo! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Open’er Festival z kolejnym mocnym ogłoszeniem […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →