Twenty One Pilots wyciągną Was z łóżka. „Choker” lepszy niż budzik


29 kwietnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Twenty One Pilots nis ustają w promowaniu swojej nadchodzącej płyty. Po świetnej akcji, zapowiadającej singiel Shy Away, nadeszła pora na kolejne nowości. Już w ten piątek ukaże się numer Choker, prosto od amerykańskiego duetu.

Twenty One Pilots – w oczekiwaniu na Scaled And Icy

Ten duet jest jednym z najbardziej ikonicznych zespołów na międzynarodowej scenie. Reprezentują sobą cichy mainstream o ogromnym zasięgu, no bo kto nie zna ich hitów pokroju Chlorine, czy mielonego w radio Stressed Out. Zespół może się również pochwalić jednym z najbardziej zaangażowanych fandomów – serio, ich fani są zdolni literalnie do wszystkiego. Koczowanie trzy dni przed areną w oczekiwaniu na koncert? Takie rzeczy tylko przed Twenty One Pilots! No dobra, nie tylko – oczywiste, że ludzie wiele zrobią dla swoich idoli, lecz historie, o których słyszałam dotyczące TØP, są jednymi z tych najbardziej szalonych. Do rzeczy – Tyler i Josh niecały miesiąc temu wydali pierwszy singiel ze swojego nowego albumu – Scaled And Icy.

Promocja utworu Shy Away była swojego rodzaju łamigłówką, której podołały jedynie najtęższe głowy. Elementy układanki zostały dopasowane i fani jeszcze przed premierą piosenki, doskonale wiedzieli, co się święci. Nie da się jednak ukryć, że Twenty One Pilots zrobili to dobrze. Po ukazaniu się pierwszego numeru z nadchodzącego krążka, zespół podzielił się również jego tracklistą. Na Scaled And Ice znajdzie się jedenaście utworów. Kolejny z nich, Choker, ma swoją premierę już jutro rano. Lepiej nastawcie budziki!

Twenty One Pilots wracają z singlem „Shy Away” i datą premiery nowego albumu, przeczytaj

Twenty One Pilots – gotowi na pobudkę?

Czego się nie robi dla swojego ulubionego zespołu? No właśnie. Fanom nie straszne jest biwakowanie na chodniku, kilku(nasto)godzinne oczekiwanie w kolejce, więc rezygnacja z chwili snu nie wydaje się dużym poświęceniem. Wszyscy fani Twenty One Pilots są zapewne już co do tego zgodni, a przede wszystkim – nastawili sobie budziki, żeby już od rana móc stremować najnowszy najnowszy przebój duetu. TØP swój drugi singiel z płyty Scaled And Ice wypuszczą już jutro – o barbarzyńskiej godzinie 5.30 rano czasu polskiego. Wiadomo również, że wraz z utworem Choker, pojawi się także teledysk. Podekscytowani?

Twenty One Pilots Choker premiera Scaled And Ice nowy singiel nowy album
Choker, TØP
Twenty One Pilots Choker premiera Scaled And Ice nowy singiel nowy album
Choker, TØP

Płyta Scaled And Ice ukaże się za niespełna miesiąc – 21 maja 2021 roku. Jak myślicie, czy do tego czasu Piloci wylądują z jeszcze jedną zapowiedzią albumu, po Shy Away i jutrzejszym Chokerze?

Na pre-save krążka możecie oczywiście zapisać się na oficjalnej stronie zespołu.

Twenty One Pilots – Shy Away

Twenty One Pilots nis ustają w promowaniu swojej nadchodzącej płyty. Po świetnej akcji, zapowiadającej singiel Shy Away, nadeszła pora na kolejne nowości. Już w ten piątek ukaże się numer Choker, prosto od amerykańskiego duetu. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →