Weź udział w nigdy niekończącym się teledysku Twenty One Pilots


23 czerwca 2020

Podziel się newsem:

Twenty One Pilots właśnie udostępnili swój nigdy niekończący się teledysk do singla Level of Concern. Wy też możecie wziąć w nim udział!

Twenty One Pilots – Level of Concern: o tworzeniu muzyki w czasie izolacji

Level of Concern to wyjątkowa muzyczna odpowiedź duetu Twenty One Pilots na czas izolacji. W klipie do swojego najnowszego singla, Tyler Joseph i Josh Dun praktykują dystans społeczny, przesyłając sobie pocztą USB z efektami ich pracy nad wspólną piosenką.

Singiel przyjął się świetnie i wciąż bije rekordy popularności, choć od jego premiery minęły już ponad dwa miesiące. Dodatkowo, część zysków z jego sprzedaży i oglądalności, Amerykanie postanowili przekazać na wsparcie dla osób pracujących przy organizacji koncertów. Więcej o tym pisaliśmy tutaj.

Nigdy niekończący się teledysk? O co chodzi?

Teraz Twenty One Pilots idą o krok dalej. Po sukcesie teledysku i lyrics video do Level of Concern postanowili podzielić się z fanami jeszcze jednym, wyjątkowym teledyskiem. To pierwszy taki klip w historii, w którym każdy może wystąpić!

Duet nazwał go Never-Ending Music Video, czyli nigdy niekończącym się teledyskiem. Klip został opublikowany na kanale Twenty One Pilots na YouTube w formie streamu, który faktycznie – nigdy się nie kończy. Nowa forma znanego już fanom teledysku zapętla się w nieskończoność, a w trakcie każdego kolejnego odtworzenia pojawiają się w nim inne fragmenty nadesłane przez fanów grupy.

Twenty One Pilots – Never-Ending Music Video, weź udział w klipie

Wy również możecie wziąć udział w tym projekcie! Nagrajcie swoją wersję Level of Concern i wyślijcie ją przez specjalny formularz na stronie zespołu, a potem oglądajcie niekończący się klip i wypatrujcie w nim swoich scen!


Twenty One Pilots w Polsce w 2021 roku

Przypominamy, że Twenty One Pilots mieli w tym roku zagrać w Polsce w ramach festiwalu Open'er w Gdyni. Ich koncert odbyłby się już za kilka dni, jednak ze względu na pandemię koronawirusa, tegoroczna edycja festiwalu została odwołana.

Nic jednak straconego! Organizatorzy zapowiedzieli, że większość artystów z dotychczas ogłoszonego line-upu na 2020 rok, zobaczymy podczas przyszłorocznej edycji i tak też się dzieje. Twenty One Pilots powrócą do Polski już 1 lipca 2021 roku. Nie przegapcie!

Opener Festival 2021 Twenty One Pilots

Twenty One Pilots właśnie udostępnili swój nigdy niekończący się teledysk do singla Level of Concern. Wy też możecie wziąć w nim udział! Twenty One Pilots – Level of Concern: o tworzeniu muzyki w czasie izolacji Level of Concern to wyjątkowa muzyczna odpowiedź duetu Twenty One Pilots na czas izolacji. W klipie do swojego najnowszego singla, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.