Twenty One Pilots z nowym utworem „Level of Concern”


09 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Duet Twenty One Pilots dzieli się nowym, wyjątkowym utworem na czas kwarantanny. Zobaczcie teledysk do Levels of Concern!

Twenty One Pilots wracają z nowościami

Kilka dni temu, jeden z członków zespołu Twenty One PilotsTyler Joseph podzielił się na swoim Twitterze informacjami na temat nowego utworu, który pisze. Artysta zdradził, że to pierwszy utwór, który napisał na gitarze elektrycznej i czuje, że ten kawałek powinien wyjść właśnie teraz.

Jak się okazuje, szybko udało mu się dokończyć tę – jak sam twierdzi – prostą, ale pełną nadziei kompozycję i już dziś Twenty One Pilots, dzielą się ze światem efektami swojej pracy sprzed kilku ostatnich dni.

Twenty One Pilots Level of Concern

Twenty One Pilots – Level of Concern, posłuchaj i zobacz teledysk!

Teledysk do utworu Level of Concern przedstawia proces tworzenia nowego utworu przez Tylera Josepha i Josha Duna. Muzycy nagrywają poszczególne partie piosenki osobno, we własnych domowych studiach, a efekty pracy przesyłają sobie pocztą na pendrive, który stał się okładką singla. Dodatkowo, w klipie ukazali również… kulisy kręcenia tego teledysku! To nie żart! Zobaczcie sami, jak w czasie kwarantanny można stworzyć coś razem, choć osobno.

Twenty One Pilots pomagają ludziom pracującym przy koncertach

Jeszcze przed premierą utworu Level of Concern, Tyler zapowiedział również, że część zysków, jakie przyniesie nowy singiel Twenty One Pilots zostanie przekazana fundacji Crew Nation, która wspiera całe muzyczne zaplecze, złożone między innymi z techników, dzięki którym koncerty mogą się w ogóle odbywać, a którzy dziś zostali bez pracy.

Wcześniej, na podobną kwestię zwrócił uwagę zespół The National, który publicznie podziękował swojej ekipie technicznej za wspólne lata pracy i zapewnił im wsparcie w tym trudnym okresie kryzysu branży koncertowej.

Ty również możesz pomóc ekipom koncertowym przetrwać kryzys! Kup wyjątkowy merch Twenty One Pilots!

Jak wy możecie pomóc ludziom, którzy dbają, aby koncerty na które chodzicie wyglądały i brzmiały jak najlepiej? Kupujcie nowy, wyjątkowy merch, który Twenty One Pilots stworzyli wraz z fundacją Crew Nation. Część zysków ze sprzedaży zaprojektowanych specjalnie na tę okazję bluz zostanie przekazana właśnie na wspomaganie ekip koncertowych. Oczywiście zapętlajcie również nowy utwór – Level of Concern, aby wykręcił jak największe liczby!

Twenty One Pilots merch

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: