Znamy pierwszych artystów, którzy zagrają na Open’er Festival 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Pierwsze ogłoszenie od Opener Festival 2021! Sprawdźcie, kto w przyszłym roku zagra na największych festiwalowych scenach w Polsce!

Open’er Festival 2020 odwołany. Wiemy, kto zagra w 2021 roku!

2020 zdecydowanie nie jest dobrym rokiem dla fanów muzyki. Tym razem nie spotkamy się bowiem na terenie lotniska w gdyńskim Kossakowie. W związku z pandemią koronawirusa tegoroczny Open’er Festival został, po raz pierwszy w swojej kilkunastoletniej historii, odwołany.

Jest jednak kilka pozytywnych aspektów tej sytuacji. Chociażby taki, że w tym roku organizatorzy imprezy wyjątkowo szybko podzielili się ze swoimi fanami z niecierpliwością wyczekiwanymi ogłoszeniami artystów, którzy wystąpią podczas przyszłorocznej edycji Open’er Festival.

Przy okazji swojego oświadczenia, Mikołaj Ziółkowski z agencji Alter Art, odpowiedzialnej między innymi właśnie za organizację Open’er Festival, zapewnił, że większość ogłoszonego dotychczas line-upu na 2020 rok powróci w 2021 roku. I tak się właśnie dzieje!

Opener Festival 2021

Thom Yorke na Open’er Festival 2021

Open’er Festival właśnie ogłosił pierwszych potwierdzonych artystów, którzy wystąpią na scenach lotniska w Kossakowie w przyszłym roku. Pierwszego dnia na Tent Stage zagra Thom Yorke, czyli prawdziwa ikona światowej muzyki alternatywnej. Lider Radiohead zaprezentuje się w Polsce solowo z projektem Thom Yorke Tomorrow’s Modern Boxes.

Opener Festival 2021 Thom Yorke

The Chemical Brothers na Open’er Festival 2021

W sobotę, czwartego dnia festiwalu na Orange Main Stage zagrają The Chemical Brothers. Legendarny duet elektroniczny, który tylko w tym roku zgarnął dwie statuetki Grammy, zamknie swoim koncertem największą scenę Open’era 2021.

Opener Festival 2021 The Chemical Brothers

Seasick Steve na Open’er Festival 2021

Również w sobotę, ale tym razem na Tent Stage zaprezentuje się Seasick Steve – kolejna kultowa postać ze świata muzyki, tym razem jednak z kręgów bluesa. Już w lipcu ukaże się jego nowy album, a rok później amerykański artysta zaprezentuje go polskiej publiczności na żywo w Gdyni.

Opener Festival 2021 Seasick Steve

FKA Twigs na Open’er Festival 2021

Kolejną artystką, która zaprezentuje się podczas Open’er Festival 2021 jest FKA Twigs. Ta jedna z najbardziej zjawiskowych wokalistek ostatnich lat, będąca jednocześnie producentką i tancerką o hiszpańsko-jamajskich korzeniach, również uświetni festiwalową sobotę swoim koncertem na Tent Stage.

Opener Festival 2021 FKA Twigs

Twenty One Pilots na Open’er Festival 2021

Organizatorzy Open’er Festival mają również coś dla swoich fanów na czwartek, 1 lipca, czyli drugi dzień imprezy. Tego dnia do Polski powrócą Twenty One Pilots. Ten uwielbiany w Polsce, amerykański duet da swoje show na Orange Main Stage.

Opener Festival 2021 Twenty One Pilots

Opener Festival 2021 – kiedy? Bilety.

Open’er Festival 2021 odbędzie się w dniach 30 czerwca3 lipca. Przypominamy, że bilety, które kupiliście w tym roku zachowują swoją ważność na przyszłoroczną edycję. Do zobaczenia pod kolorowym totemem!

Opener Festival 2021

Pierwsze ogłoszenie od Open‘er Festival 2021! Sprawdźcie, kto w przyszłym roku zagra na największych festiwalowych scenach w Polsce! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Open’er Festival 2020 odwołany. Wiemy, kto […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →