Tomasz Kot pojawił się na festiwalu Glastonbury

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Polski aktor Tomasz Kot w ten weekend pojawił się na wizualizacji w trakcie koncertu The Chemical Brothers. Miało to miejsce podczas tegorocznej edycji festiwalu Glastonbury.

Po udziale w nominowanym do wielu światowych nagród filmie Zimna Wojna, kariera Tomasza Kota nabiera coraz większego rozpędu. Jeden z najlepszych polskich aktorów zaczyna coraz częściej pojawiać się w zagranicznych produkcjach.

Niedawno dowiedzieliśmy się, że zagra główną rolę w hollywoodzkim filmie biograficznym o serbskim naukowcu – Nicoli Tesli. Ponoć ma też pojawić się w jednej z produkcji Marvela. 

To jednak nie wszystko. Okazuje się, że aktorowi zaproponowano także udział w niszowym projekcie brytyjskiego zespołu The Chemical Brothers. W ramach tej współpracy Kot pojawiać się będzie w wizualizacjach w trakcie światowej trasy elektronicznej grupy.

Jakiś czas temu do współpracy zaprosił mnie zespół The Chemical Brothers. Znalazłem się w grupie brytyjskich performerów, tancerzy i aktorów. Tworzyliśmy wizualną stronę ich trasy koncertowej. Chłopaki ruszyli w świat i sprawia mi to wiele satysfakcji.

Tomasz Kot z The Chemical Brothers na Glastonbury

Wizualizację z polskim aktorem można było zobaczyć w ubiegły weekend podczas jednego z największych festiwali – GlastonburyZdjęcia wizualizacji z twarzą Tomasza Kota pojawiły się na instagramowym profilu Karoliny Korwin Piotrowskiej. Pod postem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: