fot. via Facebook/Open'er Festival

Open’er Festival 2022: sobotni headliner odwołuje koncert

Podziel się newsem:

Z powodu choroby kolejnego z członków The Chemical Brothers nie wystąpią na festiwalu 2 lipca. Organizatorzy pracują nad znalezieniem zastępstwa.

Open’er 2022 bez The Chemical Brothers

Covid-19 nie powiedział jeszcze ostatniego słowa, czego dowodem jest odwołanie koncertu The Chemical Brothers na Open’erze. W związku z chorobą kolejnego z członków zespołu, muzyków nie zobaczymy w Gdyni.

The Chemical Brothers są bardzo rozczarowani, że muszą odwołać swój występ na Open’er Festival w Gdyni, w sobotę 2 lipca. COVID-19 rozprzestrzenił się w zespole i ekipie w ciągu ostatniego tygodnia, a Ed Simons zachorował do tego stopnia, że nie jest w stanie podróżować. Przepraszamy za rozczarowanie, które także podzielamy. W tej chwili The Chemical Brothers są pewni, że wszystkie inne koncerty odbędą się zgodnie z planem

– czytamy w oświadczeniu zespołu,

Sprawdź także: Open’er Festival 2022: kto może być dla uczestników odkryciem festiwalu?

Sobotni koncert miał być już trzecim występem brytyjskiego duetu na Open’erze. Artyści mieli zagrać jeden z ostatnich koncertów podczas całego wydarzenia i jako headlinerzy zamknąć swoim show Main Stage.

Organizatorzy pracują nad zmianami w sobotnim programie.


Kto wystąpi ostatniego dnia Open’era?

Podczas sobotniego, ostatniego dnia Open’er Festival 2022 na Main Stage czekają nas występy: The Killers, Taco Hemingwaya, Kacperczyk i Jessie Ware. Natomiast na Tent Stage zagrają: OKI, Seasick Steve, Cigarettes After Sex, Dawid Podsiadło i AJ Tracey. Na Alter Stage wystąpią: Pillow Queens, Szczyl, Cate Le Bon, Yola i Sons of Kemet. Beat Stage należeć będzie do An On Bast, Boys Noize i Nicole Moudaber. Z kolei scenę Czujesz Klimat? przejmą: Marie, Kaśka Sochacka i Kasia Lins.

open'er festival 2022 bez The Chemical Brothers
timetable 2 lipca

Z powodu choroby kolejnego z członków The Chemical Brothers nie wystąpią na festiwalu 2 lipca. Organizatorzy pracują nad znalezieniem zastępstwa. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Open’er 2022 bez The Chemical Brothers Covid-19 […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →