screen z aplikacji Flight Radar

Mamy kandydata na Festiwalowicza 2022! Ktoś napisał na niebie „KUPIE KARNET”, by dostać się na Open’era


01 lipca 2022

Podziel się newsem:

Czasem wpadnięcie na wymarzony festiwal wymaga ogromnego trudu. Wie o tym osoba, która chciała wejść na Open’era, więc napisała Kupię karnet… na niebie.

Karton zawsze na festiwalu

Ogromne zamieszanie, tłumy zgromadzone przed wejściem, spore grono przepychające się w stronę bramek, a gdzieś w tym chaosie… kartony. Najczęściej z prostym ogłoszeniem KUPIE KARNET, bo po co więcej pisać, skoro wiadomo, o co chodzi.

No co, reklama jest dźwignią handlu… Wymuszają to także okoliczności w tym roku. Przeżywamy pierwsze pełnoprawne festiwalowe lato od czasu wybuchu pandemii COVID-19. Żywym dowodem na to, jak marzenia posuwają ludzi do robienia rzeczy niezwykłych, jest napis, który pojawił się dziś na niebie!

Kupię karnet ozdobiło niebo

W najbardziej oblegany, wyprzedany dzień Open’era, na niebie nad terenem festiwalu pojawiły się dwa słowa: Kupię karnet, które zaobserwowali użytkownicy portalu Flightradar24. Kilkukilometrowe ogłoszenie stworzone przez samolot ozdobiło przestrzeń lotniczą około godziny 9:00. Zupełnie serio, choć brzmi to absurdalnie.

Ktoś mógłby powiedzieć: a po co tak kombinować? Cóż, zwykły karton zauważy kilkaset osób na terenie festiwalu, a podniebne ogłoszenie ma większą siłę przebicia. Poza tym dajcie spokój, w życiu chodzi o fantazję, tym bardziej po ostatecznym odmrożeniu wydarzeń. Nie wiemy jak wy, ale my nigdy nie słyszeliśmy o takim sposobie wbicia się na festiwal. Czy lotniczy vibe ogłoszeniowy się przyjmie? Tego nie wie chyba nikt, ale raczej nie zabraknie tych, którzy będą próbowali to przebić.

Napis na niebie nad terenem Open’er Festival 2022

Mamy kandydata na Festiwalowicza 2022! Ktoś napisał na niebie "Kupię karnet", by dostać się na Open'er

Byliśmy na Orange Warsaw, jesteśmy na Open’erze

Powrót festiwalowego lata ekscytuje nas wszystkich! Ekipa Rytmy.pl pojawiła się już na Orange Warsaw Festival 2022, skąd mamy masę zdjęć, listę największych zaskoczeń, a także krótkie relki z koncertów Tylera, The Creatora, Nasa, Florence And The Machine oraz polskich debiutantów. Jesteśmy także na Open’erze. Szukajcie nas w tłumie i śledźcie nasze portale, by zobaczyć co ciekawego dzieje się na największym polskim festiwalu muzycznym!

Czasem wpadnięcie na wymarzony festiwal wymaga ogromnego trudu. Wie o tym osoba, która chciała wejść na Open’era, więc napisała Kupię karnet… na niebie. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →