fot. Renata Dąbrowska / Agencja Gazeta

Open’er Park to nie tylko koncerty. Miejski festiwal z stand-upem w tle


06 lipca 2021

Podziel się newsem:

Open’er Park to tegoroczna alternatywa dla Open’er Festival, który z gromadzoną przez te ostatnie dwa lata energią, ma w swojej pełnowymiarowej formule powrócić w 2022 roku. Zamiast kilkudniowej imprezy na przełomie czerwca i lipca, w gdyńskim Parku Kolibki czeka nas seria plenerowych koncertów oraz… występy stand-uperów!

Open’er Park nie taki zwykły miejski festiwal

Jak się okazało – jednak da się zrobić coś nowego. Bardzo sceptycznie podchodziłam do open’erowej alternatywy, głównie dlatego, że widziałam już te line-upy, jako kalki każdego z większych, wakacyjnych miejskich festiwali. Tutaj muszę wycofać się ze swojego stanowiska, bo organizatorzy oprócz zwerbowania topowych polskich artystów, którzy faktycznie publikę grzeją, sięgnęli dalej. I tym sposobem zjednali sobie fanów elektroniki, ogłaszając występy Amelie Lens, Deasa i duetu Pan-Pot. Idąc tym tropem, mamy prawdziwą bombę tego muzycznego sezonu, czyli koncert Måneskin, który wedle plotek, ma się odbyć w pełnym, a nie znacznie krótszym, festiwalowym czasie. Okazuje się, że Open’er Park faktycznie robi to dobrze, a nie tylko bazuje na formie Brodka, Quebonafide i przyjaciele.

Oprócz tej stricte muzycznej części wydarzenia, w Gdyni wystartował również Open’er Beach House, czyli miejscówka dla tych uporczywie tęskniących za festiwalem. Może nie w pełni, ale i tam da się nałapać szczególnego klimatu, który był udziałem wszystkich, biorących udział w imprezie. Brzmi to fajnie – jako przygotowane przedsięwzięcie, a nie jedynie powielenie idei z haczykiem utkanym z nieco głośniejszych nazwisk. Szczególnie, że to nie koniec atrakcji, jakie przygotowali dla wczasowiczów przedstawiciele Alter Art.

Open'er Park Opener Beach House 2021
Open’er Beach House 2021

Open’er Park – Gdynia otwiera się na stand-up

Koncerty, czilowanko, zapach morza i widok na wybrzeże. Baja, ale jeśli kogoś jednak ta muzyka do końca nie kręci, a też chciałby skorzystać z dobrodziejstw Open’er Parku? Nie ma sprawy – organizatorzy właśnie ogłosili, że co tydzień będą odbywać się tam występy stand-uperów. Poniżej przedstawiamy dokładny line-up.

Zaczynając od 15 lipca, w każdy czwartek o godzinie 17:00 w AlterCafe wystąpią dla Was reprezentanci najpopularniejszej grupy komików w Polsce. Zabierzcie znajomych i dobry humor!

  • 15 lipca – Antoni Syrek-Dąbrowski + Filip Rombel
  • 22 lipca – Maciek Adamczyk + Sebastian Rejent
  • 29 lipca – Michał Kutek + Cezary Ponttefski
  • 5 sierpnia – Wojtek Fierdorczuk + Damian Skóra
  • 12 sierpnia – Łukasz Kowalski + Cezary Jurkiewicz
  • 19 sierpnia – Bartosz Zalewski + Karol Kopiec
Open'er Park stand-up
Facebook/Open’er Festival

Open’er Park – pełna kulturka

Kolejne z niedawnych ogłoszeń, czyli letnie plenerowe kino w Open’er Park. Działa od poniedziałku do środy, w sam raz na dobre, kulturalne rozpoczęcie tygodnia. Na festiwalowym terenie będziemy mogli uraczyć się filmami na świeżym powietrzu – program kina bazuje na twórczości kobiet. W Parku Kolibki wyświetlane będą przede wszystkim filmy niszowe, pokazywane na różnego rodzaju festiwalach. Zostały zaplanowane trzy sekcje. W poniedziałki będą grane filmy dokumentalne, we wtorki obrazy absolutnie kultowe, nakręcone przez uznane reżyserki, zaś w środy współczesne tematy i najgorętsze tytuły wybrane spośród ostatnich premier, również w reżyserii kobiet.

Open'er Park kino plenerowe
Facebook/Open’er Festival

Please, stand-up! – bilety na wydarzenia

Bilety na wszystkie wydarzenia z cyklu Please, stand-up oczywiście znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Sopot Stand-up Festival – bilety na wydarzenia

Bilety na wszystkie wydarzenia z cyklu Sopot Stand-up Festival oczywiście znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Mazury Stand-up Festival – bilety na wydarzenia

Bilety na wszystkie wydarzenia z cyklu Mazury Stand-up Festival oczywiście znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Open’er Park to tegoroczna alternatywa dla Open’er Festival, który z gromadzoną przez te ostatnie dwa lata energią, ma w swojej pełnowymiarowej formule powrócić w 2022 roku. Zamiast kilkudniowej imprezy na przełomie czerwca i lipca, w gdyńskim Parku Kolibki czeka nas seria plenerowych koncertów oraz… występy stand-uperów! Open’er Park nie taki zwykły miejski festiwal Jak się […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Please, Stand-up! | Mazury Stand-up Festival | Sopot Stand-up Festival

Biletomat.pl
59 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →