Open’er Festival otwiera swój własny bar na plaży


02 czerwca 2021

Podziel się newsem:

Organizatorzy Open’er Festival nie przestają zaskakiwać. Po Open’er Park przedstawiają kolejną inicjatywę, będącą alternatywą dla tegorocznego festiwalu – Open’er Beach House, czyli bar na plaży!

Open’er Festival nie w tym roku, ale muzycznych atrakcji nie zabraknie

Flagowa polska impreza muzyczna, czyli Open’er Festival nie odbędzie się w tym roku już drugi raz z rzędu, w związku z wciąż niepozwalającą na bezpieczną zabawę pod sceną, sytuację pandemiczną. Organizatorzy imprezy mieli zatem sporo czasu, aby przygotować bardziej imponującą alternatywę festiwalu niż tylko ledwie zipiący stream z koncertów z poprzednich lat, co miało miejsce rok temu. I ten czas z pewnością wykorzystali.

Open’er Park zaprasza na wyjątkowe koncerty w Parku Kolibki

Chwilę temu Open’er przedstawił bowiem swoją tegoroczną alternatywę, która pozwoli fanom festiwalu przeżyć muzyczne emocje związane z koncertami na żywo, mimo faktu, że w lipcu ponownie nie będzie nam dane spotkać się na terenie lotniska w Kossakowie. Zamiast tego, grom polskich, znakomitych artystów zjedzie się tego lata do Gdyni, aby w ramach cyklu Open’er Park, odbywającego się w Parku Kolibki w dniach od 15 lipca do 22 sierpnia, zagrać swoje osobne koncerty. Wśród występujących znaleźli się już chociażby Dawid Podsiadło, Daria Zawiałow, Brodka, Quebonafide, The Dumplings, Artur Rojek, Organek, Molesta Ewenement, OIO czy Schafter.

Open'er Park
Open’er Park 2021

Open’er Festival z własną miejscówką na gdyńskiej plaży. Poznajcie Open’er Beach House

To jednak nie koniec atrakcji, jakie tego lata chce nam zapewnić Open’er. Pod tym szyldem, na gdyńskiej plaży, już niedługo otworzy się również Open’er Beach House, czyli zupełnie nowy beach bar sygnowany logiem festiwalu, gdzie w towarzystwie muzycznej atmosfery, niczym spod open’erowych scen zrelaksujecie się, orzeźwicie i dobrze zjecie. Sami organizatorzy festiwalu przedstawiają swoją nową inicjatywę jako:

Open’er BeachHouse 2021! Relaks, muzyka, kultura, chill, regeneracja i znakomite menu w Waszym pierwszym open’erowym domu na plaży. Lato powoli nabiera kolorów… Czekamy!

Na załączonej grafice, przedstawiającej projekt miejscówki, widzimy, że sporą część Open’er Beach House będzie zajmowała odgrodzona strefa chillu z ogromną ilością leżaków i parasoli zwróconych w stronę morza. Znajdziemy tu również prawdziwe łoża z baldachimami oraz stoliki, a z tyłu, na najbardziej spragnionych, będzie czekał spory, iście plażowy bar. Nie przegapcie i koniecznie odwiedźcie tę miejscówkę podczas swojego wakacyjnego urlopu!

Opener Beach House 2021
Open’er Beach House 2021

Organizatorzy Open’er Festival nie przestają zaskakiwać. Po Open’er Park przedstawiają kolejną inicjatywę, będącą alternatywą dla tegorocznego festiwalu – Open’er Beach House, czyli bar na plaży! Open’er Festival nie w tym roku, ale muzycznych atrakcji nie zabraknie Flagowa polska impreza muzyczna, czyli Open’er Festival nie odbędzie się w tym roku już drugi raz z rzędu, w […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →