fot. ishootmusic.eu / Michał Murawski

Open’er Park ogłasza kolejne koncerty. Zagrają Dawid Podsiadło i Daria Zawiałow

Podziel się newsem:

Open’er Park zdradza kolejnych artystów, którzy zagrają podczas tego nowego, nadmorskiego, wakacyjnego cyklu koncertów.

Open’er Park zamiast Open’er Festival. Nagroda pocieszenia

Open’er Park to inicjatywa, która ma nam wynagrodzić kolejny rok bez największego i jednego z najpopularniejszych, polskich festiwali muzycznychOpen’er Festival. Oczywiście letni cykl koncertów, obstawiony nawet najlepszymi polskimi nazwiskami, nie dosięga do pięt ogromowi wrażeń, jakie serwuje ten nadmorski festiwal, który w tym roku ponownie przegrał wyścig z czasem, odmierzanym przez pandemię COVID-19. Jak to mówią – lepszy rydz niż nic.

Open'er Park
Open’er Park 2021

Brodka, The Dumpling i Quebonafide zagrają na open’erowych koncertach

Trzeba jednak organizatorom imprezy przyznać, że nawet w kwestii o wiele mniejszego od festiwalu cyklu koncertów – mają rozmach! Pierwsze sloty obsadziły bowiem prawdziwe ikony polskiej muzyki współczesnej – Brodka, która zagra w Parku Kolibki 15 lipca, występujący tuż po niej, 16 lipca, duet The Dumplings, który ma co prawda urlop od koncertowania, ale najwyraźniej dał się skusić openerowej atmosferze, oraz Quebonafide, który zaprezentuje się podwójnie, bo 17 i 18 lipca.

Open'er Park
Open’er Park 2021, koncerty

Potrójny Dawid Podsiadło i premierowa Daria Zawiałow dołączają do składu Open’er Park

Raper nie rozbił jednak tegorocznego, open’erowego banku ze swoimi dwoma datami koncertów, bowiem drugie ogłoszenie Open’er Parku przynosi nam kolejnego rekordzistę. Już tego lata, w gdyńskim Parku Kolibki zagra bowiem Dawid Podsiadło. Aż trzy razy! 24, 25 i 26 lipca! To symboliczny powrót Dawida na Open’era, bowiem w 2018 roku artysta zagrał na Main Stage tego festiwalu pierwszy koncert z małomiasteczkowym materiałem po swojej przerwie w karierze. Teraz zagra w ramach Open’er Parku swoje pierwsze, popandemicze koncerty.

To jednak wciąż nie koniec wyjątkowych, muzycznych wrażeń, które zaserwuje nam w tym roku Open’er Park. 22 lipca oficjalny, premierowy koncert ze swoim nowym albumem Wojny i Noce zagra tam również Daria Zawiałow.

Open’er Park 2021, koncerty

Open’er Park 2021 – kto jeszcze zagra tego lata w Gdyni?

Kolejne, wakacyjne dni w open’erowym Parku Kolibki w Gdyni uświetnią w tego lata:

Nie może Was tam zabraknąć!

Open'er Park Dawid Podsiadło
Open’er Park 2021, koncerty

Open’er Park zdradza kolejnych artystów, którzy zagrają podczas tego nowego, nadmorskiego, wakacyjnego cyklu koncertów. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Open’er Park zamiast Open’er Festival. […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →