„Małomiasteczkowy” Dawid Podsiadło powraca w wielkim stylu z piosenką wymyśloną pod prysznicem.


06 czerwca 2018

Podziel się newsem:

Na miesiąc przed występem na Open’er Festival 2018 Dawid Podsiadło publikuje pierwszy klip z najnowszej płyty!

Bang! Dziś ten kawałek w całej wielkomiejskiej i prowincjonalnej Polsce będzie na ciągłej repecie. Dawid Podsiadło opublikował bowiem najnowszy singiel Małomiasteczkowy, który zapowiada trzecią płytę artysty (premiera jesienią tego roku).

Kawałek o wyrywaniu korzeni z polskiej prowincji i odnajdywaniu się w wielkomiejskim hajlajfie został pięknie zobrazowany przez Tomasza Bagińskiego, a sam Dawid Podsiadło na potrzeby teledysku dołączył na jeden dzień do ekipy, która zajmuje się przesadzaniem drzew ze specjalistycznej plantacji w małej miejscowości pod Warszawą i uczestniczył w procesie zasadzenia drzewa na nowym osiedlu w centrum miasta.

Był „Comfort and Happiness”, było „Annoyance and Disappointment”, a my po obejrzeniu nowego klipu Dawida Podsiadło mamy „amazement i excitement”. Czekamy na więcej!

I przypominamy, że Dawid Podsiadło materiał z nowej płyty zaprezentuje podczas tegorocznego Open’er Festival 2018. Artysta wystąpi na Main Stage 7 lipca.

Na miesiąc przed występem na Open’er Festival 2018 Dawid Podsiadło publikuje pierwszy klip z najnowszej płyty! Bang! Dziś ten kawałek w całej wielkomiejskiej i prowincjonalnej Polsce będzie na ciągłej repecie. Dawid Podsiadło opublikował bowiem najnowszy singiel Małomiasteczkowy, który zapowiada trzecią płytę artysty (premiera jesienią tego roku). Kawałek o wyrywaniu korzeni z polskiej prowincji i odnajdywaniu […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: