Quebonafide, Brodka i The Dumplings pierwszymi artystami Open’er Park

Podziel się newsem:

Open’er odsłania pierwsze karty wydarzenia, mającego być namiastką festiwalu, który w tym roku ponownie się nie odbędzie. Właśnie poznaliśmy pierwszych artystów, którzy wystąpią podczas Open’er Park!

W tym roku Open’er Festival ponownie się nie odbędzie, jednak w Gdyni coś się wydarzy. Twórcy największego polskiego festiwalu, chcąc choć częściowo zrekompensować odwołany festiwal, ogłosili Open’er Park, wydarzenie, które ma się odbywać między 15 lipca a 22 sierpnia.

Open’er Park to muzyka, kino, teatr, sztuki wizualne, specjalnie przygotowana strefa parkowa, plaża i wiele innych aktywności, tworzące niepowtarzalne miejsce kultury, relaksu, emocji i wrażeń. Na kilka niezapomnianych tygodni Park Kolibki zmieni się w magiczną przestrzeń, którą wypełni muzyka i sztuka świetnych artystów.

zapowiadają organizatorzy Open’er Park
Open'er Park Open'er Festival Gdynia bilety

Open’er Park odsłania pierwsze karty

Dziś organizatorzy wydarzenia zdradzili pierwsze szczegóły. W lipcu w gdyńskim parku Kolibki wystąpią: Quebonafide (17-18 lipca), Brodka (15 lipca) i The Dumplings (16 lipca)!

Koncerty podczas Open’er Park będą miały wyjątkowy, klimatyczny charakter. Artyści wystąpią na Orange Stage dla ograniczonej liczby fanów. Sprzedaż biletów startuje 21 maja.

The Dumplings znów na scenie

Mimo przerwy w działalności, Kuba Karaś i Justyna Święs ponownie spotkają się na scenie. Występ na Open’er Park będzie jedyną okazją by zobaczyć The Dumplings na żywo w tym roku.

Drodzy Dumplings’owicze,
Niezmiernie nam miło, że możemy w tym roku pojawić się w niezwykłym dla nas, ale mamy nadzieję, że i dla Was, festiwalu. Open’er od lat kojarzy się z miejscem wolnym od codzienności i wszelkich trosk. Z miejscem pełnym dobrej muzyki, energii, ale przede wszystkim WAS, wspaniałych ludzi, bez których nie istnielibyśmy. Postanowiliśmy, że mimo naszej przerwy w koncertowaniu, zagramy w tym roku jeden, wyjątkowy koncert, na którym przypomnimy Wam, jeszcze przed wydaniem kolejnej płyty, jak to wszytko zaczęło się u nas.
… widzimy się pod sceną?

czytamy na fanpage’u The Dumplings

Open’er odsłania pierwsze karty wydarzenia, mającego być namiastką festiwalu, który w tym roku ponownie się nie odbędzie. Właśnie poznaliśmy pierwszych artystów, którzy wystąpią podczas Open’er Park! W tym roku Open’er Festival ponownie się nie odbędzie, jednak w Gdyni coś się wydarzy. Twórcy największego polskiego festiwalu, chcąc choć częściowo zrekompensować odwołany festiwal, ogłosili Open’er Park, wydarzenie, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →