Supergrupa OIO prezentuje swój ostatni teledysk


13 maja 2021

Podziel się newsem:

OIO zdaje się być niesamowicie przemyślanym projektem. Supergrupa, którą założyli Otsochodzi, Young IGI i OKI z impetem weszła na scenę przed miesiącem. Lekko zamieszała, wypuściła swój album oraz właśnie zaprezentowała… ostatni teledysk.

Po wszystkim nadchodzi MVP

W międzyczasie ukazało się już kilka obrazków promujących album OIO. Najnowszy, a zarazem ostatni klip Otsochodzi, Young Igi i OKI zaprezentowali natomiast wczoraj. Do przedstawienia na teledysku wybrano tym razem numer MVP. Trio kawałek nagrało na klasycznie brzmiącym, kojącym i spokojnym beacie, który wspólnie stworzyli CatchUp i SemOr. Produkcja ta jest tak bardzo udana, że aż chciałoby się, żeby ta dwójka zrobiła w duecie coś większego. Powracając jednak do bohaterów newsa, czyli supergrupy OIO.

OIO na planie klipu do MVP
OIO na planie klipu do MVP

Na osobną uwagę zasługuje bowiem samo video obrazujące utwór MVP. Wartym wyszczególnienia jest fakt, że za filmowy plan tego teledysku posłużyło telewizyjne studio Kuby Wojewódzkiego. Tym samym wyjaśnione zostaje zdjęcie znanego dziennikarza z trójką młodych raperów, które obiegło Internet w poprzednim tygodniu.

Wbrew przypuszczeniom jednak, Otso, Igi i OKI nie pojawili się w miniony wtorek na słynnej wojewódzkiej kanapie. Zamiast tego, dzień później, pojawił się w sieci teledysk supergrupy do numeru MVP. We wspomnianym natomiast programie Kuby Wojewódzkiego zespół OIO zagościł również. Z tym, że zapis tej rozmowy stacja TVN wyemituje w przyszłym tygodniu.

OIO – MVP

Otsochodzi, Young Igi i OKI razem to „mieszanka stylów i charyzmy”

Jeszcze przed premierą albumu OIO, która miejsce miała w piątek 7 maja, projekt ten przedstawiano jako „wybuchową mieszankę stylów i charyzmy, gdzie wspólnym mianownikiem jest próba przełamania muzycznych barier i nowatorskiego spojrzenia na polski hip-hop”. I nie były to jedynie czcze informacje prasowe. Otsochodzi, Young Igi i OKI stworzyli bardzo interesujący i zróżnicowany muzycznie album. Skutecznie potwierdzają to już same single promujące tą płytę: Moonwalk, WMTB, Przypadkiem, czy Worki w tłum oraz Amerykańskie Teledski. Projekt OIO ma jednak jeszcze jednego bohatera. A jest nim @atutowy. Producent stoi za znaczną częścią beatów, które słyszymy na tej płycie. Chociaż swoje dorzucili także Kubi Producent, nolyrics, Michał Anioł, SHDOW oraz wspomniani już powyżej CatchUp i Sem0r.

OIO (Otsochodzi, Young IgiOKI) – odsłuch albumu

OIO – Wrocław, Poznań – bilety

Supergrupa OIO wystąpi już wkrótce na dwóch koncertach w Poznaniu i we Wrocławiu. Bilety na wydarzenia znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

  • 26 czerwca – Wrocław, HotSpot – bilety
  • 15 lipca – Poznań, Skwer Play – Poznań

Otsochodzi, Young IKI i OKI wjeżdżają w stylu „MVP”, promując wspólny album klipem nakręconym w studiu Kuby Wojewódzkiego.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

OIO | 26 czerwca, Wrocław | 15 lipca, Poznań

Biletomat.pl
75 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →