OIO – zagadka tajemniczego hip-hopowego projektu rozwiązana


04 marca 2021

Podziel się newsem:

Od kilku dni wiele postaci z branży rapowej (i nie tylko) wrzucało na swoje profile w mediach społecznościowych zdjęcia bliżej niezidentyfikowanej formy z oznaczeniem OIO.wav. Dziś zagadka została rozwiązana.

Zdjęcie czegoś, w czym doszukiwano się fragmentu plasteliny lub zużytej gumy do żucia wrzucili u siebie m.in. Pezet, Steez, Dziarma, CatchUp, Mielzky, Dwa Sławy, Żabson, Paluch, Gedz, Borixon. Rozpoczęła się zarazem loteria pomysłów, z czego zapowiedzią, mamy właśnie do czynienia. Naturalnym było, że chodzi o świeży projekt na naszej scenie. Cała akcja przez kilka dni sukcesywnie budowała wokół siebie coraz to bardziej rosnące napięcie. Rozwiązaniem tajemnicy okazał się zaprezentowany w dniu dzisiejszym Moonwalk.

OIO - cover art by @wlodi4444, @dscll
OIO – cover art by @wlodi4444, @dscll

Otsochodzi, Young Igi i OKI jako OIO na scenę wchodzą Moonwalkiem

OIO w enigmatyczny sposób zapowiadali także Otsochodzi, Young Igi i OKI. I właśnie ta trójka stoi za tajemniczym projektem, którego szczegóły nagle zostały ujawnione. I nie będzie przesadą określenie OIO, z uwagi na popularność twórców tego projektu, mianem najprawdziwszej supergrupy!

OIO - Moonwalk - okładka singla (fot. @dscll)
OIO – Moonwalk – okładka singla (fot. @dscll)

Otsochodzi, Young Igi i OKI na scenę weszli z impetem i Moonwalkiem. Nie chodzi oczywiście o taneczny krok spopularyzowany przez Michaela Jacksona, a o tytuł pierwszego singla supergrupy OIO! Za produkcję numeru odpowiada będący ostatnio na mocnym topie Atutowy.

OIO – Moonwalk

OIO wyda album jeszcze w tym roku

Powołana do działania przez Taco Hemingwaya i PRO8L3M wydawnicza oficyna 2020 nie próżnuje, co rusz elektryzując słuchaczy kolejnymi płytowymi zapowiedziami. Jednocześnie utrzymuje wysoki standard swojej oferty, przy jej stylistycznym zróżnicowaniu. W tym roku, label 2020 zapowiedział już premiery albumów CatchUp’a oraz Grubego Mielzky’ego. Teraz do tych pozycji dołożono pierwszy krążęk nowopowstałej grupy OIO. Co więcej, Otscohodzi, Young Igi i OKI wspólnie nagrany materiał mają wydać jeszcze w pierwszej połowie 2021 roku, o czym dowiadujemy się z oficjalnych materiałów prasowych zespołu:

OIO to sceniczna supergrupa, stworzona przez trzy wyjątkowe indywidualności. Otsochodzi, Young Igi i OKI to reprezentanci młodego pokolenia, które bez kompleksów wdziera się na muzyczny parnas. Jako soliści należą do najpopularniejszych polskich raperów. Każdy z osobna – w krótkim czasie – osiągnął artystyczny sukces, zrzeszając wokół siebie miliony wiernych słuchaczy. Ich zespołowy projekt to wybuchowa mieszanka stylów i charyzmy, gdzie wspólnym mianownikiem jest próba przełamania muzycznych barier i nowatorskiego spojrzenia na polski hip-hop. Owocem wielu studyjnych sesji nagraniowych jest płyta, która ukaże się w pierwszej połowie 2021 roku

– z materiałów prasowych wytwórni 2020.

OIO - Otsochodzi, Young Igi, OKI - Moonwalk - foto
OIO – Otsochodzi, Young Igi, OKI – Moonwalk – foto

Otsochodzi, Young Igi i OKI założyli supergrupę i wchodzą na scenę „Moonwalkiem”. Album OIO ukaże się jeszcze w pierwszej połowie tego roku!

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →