Kaz Bałagane wykorzystuje “Narodowy Fundusz Zdrowia” do promocji nowego albumu?


25 lutego 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Kaz Bałagane nie myśli o zwolnieniu tempa czy odcinaniu kuponów od zdobytego już fame’u. Obecnie na 13. miejscu Karty Czasu znaleźć możemy wypuszczony właśnie, a drugi w tym roku, singiel rapera. Czy Książe Nieporządek szykuje nowy album?

Recepta Kaza Bałagane

Narodowy Fundusz Zdrowia to tytuł najnowszego singla Kaza Bałagane. Za produkcję numeru odpowiada Atutowy. Natomiast w tekście utworu, jak sam tytuł wskazuje, Kaz porusza temat służby zdrowia i sytuacji w kraju. A także władzy, narkotyków, stanu posiadania. Poza tym rzuca kilka celnych spostrzeżeń, a nawet zdrowotne porady. Ot, cały Bałagane. Tym razem wcielający się w postać narkopopowego farmaceuty. Z kamerą do apteki Kaza weszła natomiast ekipa Marathon, która Narodowy Fundusz Zdrowia w wydaniu Kaza Bałagane przedstawiła na teledysku.

Kaz Bałagane – Narodowy Fundusz Zdrowia

Kolejna zapowiedź C0ck.Oz Mixtape?

To już drugi singiel, którym Kaz Bałagane uraczył słuchaczy w tym roku. Przed Narodowym Funduszem Zdrowia pojawił się już bowiem Money Mitch, za którego warstwą muzyczną stoją Worek & Chinoap1. W towarzystwie wspomnianego Atutowego natomiast, Bedogie jest w ostatnim czasie coraz częściej widywany w studiu. Czyżby Książe Nieporządek pracował już nad nowym albumem, a dwa zaprezentowane dotąd single są przedsmakiem tego materiału? Czy też Money Mitch oraz Narodowy Fundusz Zdrowia to po prostu luźno wypuszczone numery? Kaz Bałagane na ten rok zapowiedział projekt pod tytułem C0ck.Oz Mixtape i być może właśnie otrzymaliśmy kolejny zwiastun tego wydawnictwa? Z pewnością wszystkiego dowiemy się w odpowiednim czasie.

Kaz Bałagane – Money Mitch

Na moment obecny jednak dyskografię Księcia Nieporządku zamyka album Digital Scale Music, który ukazał się w październiku 2020 roku. Wydawnictwo cieszy się równie dużą popularnością jak poprzednie dokonania rapera. Wyświetlenia singli promujących Digital Scale Music przekraczają magiczną granicę miliona. Są to między Szklane Domy, w stworzeniu których udział miał także Taco Hemingway czy Fortaleza oraz Zegar z Kabe. Dobrą koniunkturę Kaz Bałagane w 2021 roku z pewnością utrzyma. Wskazuje na to chociażby wspomniane uplasowanie się Narodowego Fundusza Zdrowia na Karcie Czasu.

Kaz Bałagane feat. Taco Hemingway – Szklane Domy

Premierowy singiel i teledysk Kaza Bałagane znalazł się już na Karcie Czasu. Czy zwiastuje “C0ck.Oz Mixtape”?

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →