okładka albumu „B&B Warsaw”

Kaz Bałagane rusza w trasę promującą „B&B Warsaw”

Obserwuj nas na instagramie:

Kaz Bałagane rusza w trasę koncertową promującą jego ostatni, bardzo ciepło przyjęty przez fanów i krytyków album B&B Warsaw.

B&B Warsaw w trasie

W 2023 roku po raz kolejny okazało się, że „nowy Kaz to święto”. Ostatni album rapera, B&B Warsaw spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem także w naszej redakcji. Przy okazji premiery pisaliśmy o tej płycie tak:

Idąc, po raz kolejny, za ulubionym hasłem fanów warszawskiego rapera: „Nowy Kaz to święto”. W tym roku jednak obchody wyglądają inaczej niż każde poprzednie. Natomiast świętujemy wciąż to samo. Istnienie rapera, ze stylem tak charakterystycznym – od flow po język– którego używa, że ciężko wyobrazić sobie bez niego polską scenę rapową. Jedną z najoryginalniejszych postaci, której odpowiednik ciężko wskazać na zagranicznych scenach. I oto Kaz Bałagane wydał projekt, który bardzo mocno podkreśla jego warsztat liryczny, a jednocześnie odkrywa go przed nami jako człowieka. Niezwykle spójna płyta, której najlepiej słuchać w całości. I która jest, i prawdopodobnie pozostanie jednym z najlepszych polskich rapowych albumów 2023 roku.

Teraz Kaz Bałagane ruszy w trasę promować najbardziej warszawską ze swoich płyt. Dowiedzcie się, gdzie zagra Kazek i gdzie kupicie bilety na jego koncerty.

Kaz Bałagane – B&B Warsaw

Kup bilety na koncerty Kaza Bałagane

W czerwcu Kaz wystąpi w sześciu miastach. Będą to:

01.06 Toruń, Lizard King Toruń
02.06 Poznań, Klub Muzyczny B17
03.06 Szczecin, Kosmos
10.06 Warszawa, Proxima
16.06 Kraków, Klub Kwadrat
17.06 Wrocław, Zaklęte Rewiry

Bilety na każdy z tych koncertów są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl. Pamiętajcie, że na portalu biletomat.pl można również skorzystać z płatności PayPo, dzięki której macie aż 30 dni na zapłatę – i to bez dodatkowych kosztów.

Kaz Bałagane rusza w trasę koncertową promującą jego ostatni, bardzo ciepło przyjęty przez fanów i krytyków album B&B Warsaw. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM B&B Warsaw w […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →