fot. YouTube

Kaz Bałagane i jego „Ostatnia guma”. Nowa płyta coraz bliżej

Obserwuj nas na instagramie:

Raper prezentuje kolejny storytellingowy numer z nadchodzącej płyty B&B Warsaw. Singlowi Ostatnia guma towarzyszy animowany teledysk.

Ostatnia guma ostatnim singlem przed premierą?

„Nowy Kaz to święto” – rapował Kaz Bałagane na Narkopopie i określenie to weszło na stałe do kanonu, pojawiając w komentarzach przy każdym nowym utworze artysty. Tym razem wleciał 5. już singiel z nadchodzącej płyty B&B Warsaw (nie licząc Zakładam golf, który ukaże się w dołączanej do wersji limitowanej płyty EP-ki). Po Jak żyć w WWA?, Za dużo, Moonrock i GPS dostajemy utwór o malowniczym tytule Ostatnia guma, któremu towarzyszy wypełniony piktogramami animowany teledysk.

Miłosna historia ze słabą końcówką

Nowy numer to z jednej strony znany dobrze Kaz Bałagane, a z drugiej kolejny przykład storytellingowego stylu, który raper wyraźnie rozwija na nowej płycie. Momentami Kaz brzmi więc trochę jak… PRO8L3M. W Ostatniej gumie jesteśmy świadkami „historii miłosnej” – spotkania byłego recydywisty, który próbuje żyć legalnym życiem i ustatkowanej kobiety. Końcówka może być dla wielu osób lekko żenująca (chodzi o aktorski dialog), ale w utworze z muzycznym podkładem Wroobla nie brakuje dobrych momentów.

B&B Warsaw nadchodzi

Premiera płyty B&B Warsaw planowana jest na 14 kwietnia w wytwórni NARKOPOP. Dostępny jest już jednak preorder dziewiątego legalnego solowego krążka rapera, który może już pochwalić się trzema platynowymi płytami w swojej karierze. Zawierał będzie on dodatkową EP-kę, a także brelok oraz wlepki. Z kolei do limitowanego wydania preorderu dołączany jest szlafrok z logiem Narkopop.

Raper prezentuje kolejny storytellingowy numer z nadchodzącej płyty B&B Warsaw. Singlowi Ostatnia guma towarzyszy animowany teledysk. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Ostatnia guma ostatnim singlem przed premierą? „Nowy Kaz […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →