kadr z klipu do utworu „Za dużo”

Kaz Bałagane z czwartym singlem z „B&B Warsaw”


22 marca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Kaz Bałagane prezentuje czwarty singiel z B&B Warsaw. Na GPS padają mocne linijki, a Kaz powraca w stylu znanym ze starszych projektów.

„Hip-hop większy niż Illmatic

Kaz Bałagane w czwartym singlu z albumu B&B Warsaw wraca do stylu znanego ze swoich pierwszych płyt, mocno stawiając na jedyne w swoim rodzaju linijki, których nie nawinąłby praktycznie nikt inny w polskim rapie. Jednocześnie, jeśli chodzi o bit, to bardziej „nowy Kaz”. Nie da się odmówić raperowi z Warszawy, że każdy singiel z jego nadchodzącej płyty, to nie tylko kolejny utwór, ale też, a może nawet przede wszystkim, całkowicie nowa odsłona rapera. Za bit do GPS odpowiadają Worek oraz Raff J.R. Premiera B&B Warsaw już w kwietniu.

Kaz Bałagane – GPS prod. Worek, Raff J.R.

B&B Warsaw dziewiątym legalnym albumem w dyskografii

Wraz z premierą klipu do pierwszego singla Jak żyć w WWA? ruszył preorder nadchodzącego albumu Kaza BałaganeB&B Warsaw. Będzie to dziewiąty legalny solowy krążek rapera, który może już pochwalić się trzema platynowymi płytami w swojej karierze.

Jak do tej pory nie poznaliśmy wielu szczegółów dotyczących B&B Warsaw. Przybliżona data premiery krążka przypada na kwiecień. Standardowy preorder będzie zawierał dodatkową EP-kę, a także brelok oraz wlepki. Z kolei do limitowanego wydania preorderu dołączany jest szlafrok z logiem Narkopop.

Okładka albumu Kaza Bałagane – B&B Warsaw

Kaz Bałagane z nowym utworem „Jak żyć w WWA?” i preorderem płyty

Kaz Bałagane prezentuje czwarty singiel z B&B Warsaw. Na GPS padają mocne linijki, a Kaz powraca w stylu znanym ze starszych projektów. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins „Hip-hop większy […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →