kadr z klipu do utworu „Za dużo”

Kaz Bałagane z czwartym singlem z „B&B Warsaw”


22 marca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Kaz Bałagane prezentuje czwarty singiel z B&B Warsaw. Na GPS padają mocne linijki, a Kaz powraca w stylu znanym ze starszych projektów.

„Hip-hop większy niż Illmatic

Kaz Bałagane w czwartym singlu z albumu B&B Warsaw wraca do stylu znanego ze swoich pierwszych płyt, mocno stawiając na jedyne w swoim rodzaju linijki, których nie nawinąłby praktycznie nikt inny w polskim rapie. Jednocześnie, jeśli chodzi o bit, to bardziej „nowy Kaz”. Nie da się odmówić raperowi z Warszawy, że każdy singiel z jego nadchodzącej płyty, to nie tylko kolejny utwór, ale też, a może nawet przede wszystkim, całkowicie nowa odsłona rapera. Za bit do GPS odpowiadają Worek oraz Raff J.R. Premiera B&B Warsaw już w kwietniu.

Kaz Bałagane – GPS prod. Worek, Raff J.R.

B&B Warsaw dziewiątym legalnym albumem w dyskografii

Wraz z premierą klipu do pierwszego singla Jak żyć w WWA? ruszył preorder nadchodzącego albumu Kaza BałaganeB&B Warsaw. Będzie to dziewiąty legalny solowy krążek rapera, który może już pochwalić się trzema platynowymi płytami w swojej karierze.

Jak do tej pory nie poznaliśmy wielu szczegółów dotyczących B&B Warsaw. Przybliżona data premiery krążka przypada na kwiecień. Standardowy preorder będzie zawierał dodatkową EP-kę, a także brelok oraz wlepki. Z kolei do limitowanego wydania preorderu dołączany jest szlafrok z logiem Narkopop.

Okładka albumu Kaza Bałagane – B&B Warsaw

Kaz Bałagane z nowym utworem „Jak żyć w WWA?” i preorderem płyty

Kaz Bałagane prezentuje czwarty singiel z B&B Warsaw. Na GPS padają mocne linijki, a Kaz powraca w stylu znanym ze starszych projektów. Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! „Hip-hop większy niż […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →