kadr z klipu do utworu „Jak żyć w WWA?”

Kaz Bałagane z nowym utworem „Jak żyć w WWA?” i preorderem płyty


11 stycznia 2023

Podziel się newsem:

Kaz Bałagane powraca po blisko 1,5 roku z nowym utworem zatytułowanym Jak żyć w WWA?, a także preorderem albumu B&B Warsaw.

I jak tu żyć w tym pier*olonym mieście?

Od premiery ostatniego albumu Kaza Bałagane zatytułowanego Cock.0z Mixtape minęło już 1,5 roku. W tym czasie pochodzący z Warszawy raper pojawił się na płytach wielu artystów, zarówno tych kojarzonych mocno z jego dotychczasowymi poczynaniami, jak i całkowicie nowych: Louisa Villaina, 2115, Jana-rapowanie, Smolastego, Kukona czy Miszela. Jednak przez cały ten czas bardzo cicho było o jego nadchodzących solowych poczynaniach. Dziś Kaz przerwał ciszę i zaprezentował nie tylko nowy singiel, ale także preorder nachodzącego albumu. Utwór Jak żyć w WWA? został wyprodukowany przez współpracującego od wielu lat z raperem APmg. Za klip odpowiada Piotr Zajączkowski.

Kaz Bałagane – Jak żyć w WWA?

B&B Warsaw dziewiątym legalnym albumem w dyskografii

Wraz z premierą klipu do utworu Jak żyć w WWA? ruszył preorder nadchodzącego albumu Kaza Bałagane, B&B Warsaw. Będzie to dziewiąty legalny solowy krążek rapera, który może pochwalić się zdobyciem dziewięciu złotych i trzech platynowych płyt w swojej karierze, z czego trzy złote przyznano za sprzedaż powyżej 15 tysięcy egzemplarzy jego albumów: Narkopop, Digital Scale Music oraz Cock.0z Mixtape.

Jak do tej pory nie poznaliśmy wielu szczegółów dotyczących B&B Warsaw. Przybliżona data premiery krążka przypada na kwiecień. Standardowy preorder będzie zawierał dodatkową EP-kę, a także brelok oraz wlepki. Z kolei do limitowanego wydania preorderu dołączany jest szlafrok z logiem Narkopop. Poniżej prezentujemy wam okładkę nadchodzącego wydawnictwa Kaza Bałagane.

Okładka albumu Kaza Bałagane – B&B Warsaw

Kaz Bałagane z nowym utworem „Jak żyć w WWA?” i preorderem płyty

Kaz Bałagane powraca po blisko 1,5 roku z nowym utworem zatytułowanym Jak żyć w WWA?, a także preorderem albumu B&B Warsaw. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →