kadr z klipu do utworu „FEFE2” Louisa Villaina i Kabe

Louis Villain łączy siły z Kazem Bałagane w czwartym singlu z „Maestro”


08 września 2022

Podziel się newsem:

Solowy debiut Louisa Villaina coraz bliżej. Raper prezentuje czwarty singiel z Maestro zatytułowany Criminal. Gościnnie Kaz Bałagane.

Maestro nadchodzi

Louis Villain po raz kolejny potwierdza, jak prężnie działa solowo. Do tej pory raper i producent wydawał muzykę w duecie z Avim, z którym nagrali Zbiór Dzieł SycylijskichSpis Dzieł Sycylijskich oraz Akademię Sztuk Pięknych. Artyści określili jednak swoje działania jako trylogię i jak dotąd pracują nad solowymi projektami. Dużo bardziej skonkretyzowany jest w działaniu na ten moment Louis Villain. Wydał on już bowiem Va Banque z EroFEFE2 KabeBellucci Guziorem, a teraz także Criminal z Kazem Bałagane, z którym miał już okazję współpracować przy singlu Champs Élysées. Wszystkie utwory wydane w tym roku promują album Maestro, który możecie zamawiać pod tym adresem. Preorder jest dostępny w wersji także z T-shirtem i bluzą, a dodatkami do przedpremierowego zakupu będą 3 bonusowe utwory, wlepki oraz dostęp do ekskluzywnych materiałów wideo. Na ten moment nie jest znana data premiery Maestro, jednak można spodziewać się, że nastąpi to jeszcze w tym roku.

Louis Villain x Kaz Bałagane – Criminal

Promocja na ulicy

Single to nie jedyna forma promocji Maestro, na jaką stawia Louis Villain. Kilka dni temu raper zaprosił swoich fanów na Bracką 20 w Warszawie gdzie… grał na fortepianie. Na miejscu pojawili się także inni raperzy, nierzadko przewijający się dotychczas w towarzystwie Louisa w tym: Pezet, Onar, Rest Dixon37, czy hypeman Guziora, Adamo. Całość występu była nagrywana, można więc spodziewać się, że zostanie ona wykorzystana jako ujęcia do jednego z klipów promujących Maestro.

Solowy debiut Louisa Villaina coraz bliżej. Raper prezentuje czwarty singiel z Maestro zatytułowany Criminal. Gościnnie Kaz Bałagane. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →