kadr z klipu do utworu „FEFE2” Louisa Villaina i Kabe

Louis Villain łączy siły z Kazem Bałagane w czwartym singlu z “Maestro”


08 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Solowy debiut Louisa Villaina coraz bliżej. Raper prezentuje czwarty singiel z Maestro zatytułowany Criminal. Gościnnie Kaz Bałagane.

Maestro nadchodzi

Louis Villain po raz kolejny potwierdza, jak prężnie działa solowo. Do tej pory raper i producent wydawał muzykę w duecie z Avim, z którym nagrali Zbiór Dzieł SycylijskichSpis Dzieł Sycylijskich oraz Akademię Sztuk Pięknych. Artyści określili jednak swoje działania jako trylogię i jak dotąd pracują nad solowymi projektami. Dużo bardziej skonkretyzowany jest w działaniu na ten moment Louis Villain. Wydał on już bowiem Va Banque z EroFEFE2 KabeBellucci Guziorem, a teraz także Criminal z Kazem Bałagane, z którym miał już okazję współpracować przy singlu Champs Élysées. Wszystkie utwory wydane w tym roku promują album Maestro, który możecie zamawiać pod tym adresem. Preorder jest dostępny w wersji także z T-shirtem i bluzą, a dodatkami do przedpremierowego zakupu będą 3 bonusowe utwory, wlepki oraz dostęp do ekskluzywnych materiałów wideo. Na ten moment nie jest znana data premiery Maestro, jednak można spodziewać się, że nastąpi to jeszcze w tym roku.

Louis Villain x Kaz Bałagane – Criminal

Promocja na ulicy

Single to nie jedyna forma promocji Maestro, na jaką stawia Louis Villain. Kilka dni temu raper zaprosił swoich fanów na Bracką 20 w Warszawie gdzie… grał na fortepianie. Na miejscu pojawili się także inni raperzy, nierzadko przewijający się dotychczas w towarzystwie Louisa w tym: Pezet, Onar, Rest Dixon37, czy hypeman Guziora, Adamo. Całość występu była nagrywana, można więc spodziewać się, że zostanie ona wykorzystana jako ujęcia do jednego z klipów promujących Maestro.

Solowy debiut Louisa Villaina coraz bliżej. Raper prezentuje czwarty singiel z Maestro zatytułowany Criminal. Gościnnie Kaz Bałagane. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Maestro nadchodzi Louis Villain po raz kolejny […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →