„W Co Ty Grasz?” pytają Mielzky i Słoń we wspólnym singlu


03 marca 2021

Podziel się newsem:

Mielzky i Słoń to prawdziwi gracze! Nie tylko rapowi. O czym więc ta dwójka miała nagrać wspólny numer, jeśli nie o swoich ulubionych grach video. A przy okazji pytają, W Co Ty Grasz? I nie tylko!

Sami trochę pograli, co udowadniają w tekście singla W Co Ty Grasz? Do poszczególnych gier, zarówno komputerowych, jak i na konsole, Gruby Mielzky i Słoń nawiązują praktycznie w każdym wersie swoich zwrotek. Tytuły i fallow up’y przewijają się równie gęsto, jak rymy i z pewnością każdy wyhaczy chociaż jeden, w który sam kiedyś zagrał. Pamiętajmy jednak, z kim mamy do czynienia przy tym nagraniu! Mielzky i Słoń nie tylko bowiem nagrali rapowy hołd dla świata gier i ukłon w stronę wkręconych gamerów. W Co Ty Grasz? to także, a może przede wszystkim, bezczelny manifest bezkompromisowej rywalizacji oraz demonstracja wysokich skillsów, już tych stricte rapowych.

Odpowiedni, hipnotyczny i wciągający beat do wspólnej nagrywki Mielona i Słonia zapewnił The Returners. Współtwórca duetu, Little zajął się również singlem W Co Ty Grasz? od strony wizualnej. Klip także powinien spodobać się fanom gier, którzy z pewnością znajdą tam co najmniej kilka pozycji, których przejście mają na koncie.

Gruby Mielzky feat. Słoń – W Co Ty Grasz? 

Do Wesela Się Zagoi i to już w tym miesiącu

Gruby Mielzky w ubiegłym miesiącu zaprezentował na wskroś udany singiel Cel, którym zainaugurował jednocześnie promocyjne ruchy związane ze swoim nowym solowym albumem. Poznaliśmy wówczas tytuł nowego albumu, który brzmi Do Wesela Się Zagoi. Wiemy również, że ukaże się już 26-go lutego. Za wydanie materiału odpowiadać będzie natomiast założony przez Taco Hemingwaya i duet PRO8L3M, label 2020.

Gruby Mielzky - Do Wesela Się Zagoi - okładka albumu
Gruby Mielzky – Do Wesela Się Zagoi – okładka albumu

O samym nadchodzącym albumie Mielona wiemy już tyle, że będzie najbardziej osobistym, spośród wszystkich dotychczasowych dokonań rapera. Do Wesela Się Zagoi w oficjalnych materiałach prasowych opisane zostało w sposób nie pozostający wątpliwości, że czeka nas bardzo istotna płyta w karierze autora Komika z Depresją:

Albumy Mielzky’ego mają to do siebie, że bije z nich nieskrępowana szczerość. Nadchodzące LP Do wesela się zagoi jest jednak najbardziej bezpośrednim z nich. Mielzky wciąga słuchacza w swój świat – autorefleksyjny i pełen retrospekcji oraz codziennych, bardziej teraźniejszych tematów.

Muzyczne tło tekstom Mielzky’ego ponownie zapewnił duet The Returners, odpowiedzialny za produkcję całej płyty Do Wesela Się Zagoi. W tym aspekcie dowiedzieliśmy się, że Little i Chwiał postawili na neoklasyczne brzmienie beatów. Preorder wydawnictwa dostępny jest na stronie www.doweselasiezagoi.pl.

Mielon do spóki ze Słoniem oddaje hołd grą video oraz zapowiada album „Do Wesela Się Zagoi”, którego premierę zaplanowano już na ten miesiąc

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →