Gruby Mielzky zapowiada album „Do wesela się zagoi” pod szyldem labelu 2020

Podziel się newsem:

Gruby Mielzky wreszcie powraca do gry! Raper zapowiedział właśnie swój nowy album, który wyda label 2020. Sprawdźcie jego najnowszy singiel Cel!

Gruby Mielzky powraca do rap gry i ponownie łączy siły z duetem The Returnes

Trzy lata temu ukazał się ostatni album Grubego Mielzky’ego Komik Z Depresją, który powstał we współpracy z kolektywem producenckim The Returners. Wedle powszechnej zasady, żeby nie zmieniać tego co działa, raper zamierza kontynuować udaną współpracę z duetem Chwiał-Little.

Gruby Mielzky dołącza do labelu 2020 i zapowiada nowy album – data premiery

Mielzky właśnie zapowiedział swój nowy krążek, który również uświetnią bity od Returnersów. Album zatytułowany Do Wesela Się Zagoi ukaże się już 26 marca tego roku. Tym samym raper dołącza w szeregi takich zawodników, jak Taco Hemingway, czy PRO8L3M, bowiem jego nowy album zostanie wydany pod szyldem labelu 2020. W opisie krążka czytamy:

Albumy Mielzky’ego mają to do siebie, że bije z nich nieskrępowana szczerość. Nadchodzące LP Do wesela się zagoi jest jednak najbardziej bezpośrednim z nich. Mielzky wciąga słuchacza w swój świat – autorefleksyjny i pełen retrospekcji oraz codziennych, bardziej teraźniejszych tematów. Sfera muzyczna albumu została w całości wyprodukowana przez duet The Returners. Neoklasyczne brzmienie bitów – wsparte licznymi gościnnymi występami wokalistów – a także gramofonowe wstawki stanowią idealne tło do historii opowiadanych przez Mielzky’ego. Wrócił dawny król.

Gruby Mielzky – Do wesela się zagoi, preorder albumu

Krążek Do wesela się zagoi zapowiada się naprawdę ciekawie! Już teraz możecie zamawiać jego przedpremierową wersję, wzbogaconą o autograf artysty oraz bonusowe CD z instrumentalami i kilkoma ekskluzywnymi remixami. Do zestawu będą również dołączone dwa weselne kieliszki sygnowane logiem i tytułem albumu. Preorder znajdziecie na stronie preorder.pl.

Gruby Mielzky nowy album Do wesela się zagoi singiel Cel
Gruby Mielzky – „Do wesela się zagoi”, okładka albumu

Gruby Mielzky z mocnym singlem Cel, zapowiadającym album Do wesela się zagoi

Mielzky nie pozostawia nas jednak z obietnicami bez pokrycia. Raper podzielił się pierwszym singlem zapowiadającym swoje nowe wydawnictwo. Kawałek Cel to, tak jak czytaliśmy w opisie krążka – wyjątkowo szczery, osobisty i pełen refleksji numer. Sprawdźcie!

Gruby Mielzky wreszcie powraca do gry! Raper zapowiedział właśnie swój nowy album, który wyda label 2020. Sprawdźcie jego najnowszy singiel Cel! Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →